Tiež miluješ počas decembra otvárať okná na adventnom kalendári? V nedeľu nás čaká prvá adventná nedeľa, preto je tento týždeň ideálny na to, aby si si jeden taký zaobstarala.

Pokiaľ si čokolád a sladkostí už prejedená alebo si už radšej šetríš miesto na majonézový šalát, skvelou voľbou pre teba je adventný kalendár s kozmetikou – veď z toho nepriberieš. Vybrali sme pre teba najkrajšie, najlepšie a najdostupnejšie kalendáre s kozmetikou, ktoré nájdeš na našom trhu.

Rituals

Čo je viac, než dostať 24 luxusných kozmetických produktov za jeden mesiac v roztomilom prevedení? So značkou Rituals sa ti tento sen môže splniť. V adventnom kalendári nájdeš sprchovacie gély, telové krémy, šampóny, no taktiež sa v ňom môže ukrývať aj mydlo či olej.

Havlíková prírodná apotéka

V kalendári od Havlíkovej apotéky nájdeš produkty na pleť. Jednotlivé okienka ukrývajú pleťové séra, masky, tie najlepšie pleťové krémy, produkty na odlíčenie a vyčistenie. Taktiež sa tam môže objaviť produkt, ktorý je určený na vlasy – preto by si nemala váhať.

Yves Rocher

Exkluzívny advent môžeš prežívať aj s produktami od Yves Rocher. Nájdeš v ňom klasické produkty, ktoré by mali byť v tvojej starostlivosti o telo stálicou, no nezabudli ani na novinky a limitovanú edíciu. Ponáhľaj sa.

Balea

Cenovo dostupnejším kalendárom je práve tento od značky Balea. Každý deň v ňom nájdeš miniatúrne produkty, ktoré sú určené na pleť, vlasy, telo a celkovú regeneráciu. Okrem produktov, ktoré určite dobre poznáš, v ňom nájdeš aj doplnky, ktoré ti príjemne skrátia čakanie na sviatky. A nezabudli ani na mužov.

Momentálne na našom Instagrame prebieha súťaž o mužskú verziu Balea adventného kalendára, ktorý obsahuje 24 produktov pleťovej a telovej starostlivosti, rôzne šampóny a balzamy + jednu špecialitku. Môžeš tak originálne a hlavne prakticky (čo je pre mužov dôležité) obdarovať frajera, brata, kamaráta či iného chlapa v tvojom okolí.

Tak sa neváhaj zapojiť  TU, vyhrať môžeš aj pre svoju kamošku. Súčasťou výhry sú tiež kalendáre značky Alverde pre beauty milovníčky prírodnej kozmetiky. V balení nájdeš rôzne voňavé prípravky z pleťovej a telovej skincare, rovnako tak aj prípravky na vlasy + dekoratívne prekvapenie. A k tomu všetkému poukážka na nákup v dm, ktorá isto poteší. Ideš do toho?

Douglas

Pokiaľ si vyberieš adventný kalendár od značky Douglas, máš na výber hneď niekoľko typov. Môžeš si vybrať Skincare, Luxury alebo Beauty. Výhodou je, že takisto ponúkajú adventný kalendár aj pre mužov. Keď chceš potešiť svojho partnera, rozhodne sa ti to touto cestou podarí.

Catrice

Ak si kreatívna duša, najlepšou voľbou pre teba bude adventný kalendár od Catrice. Ponúkajú DIY kalendáre, ktoré si môžeš sama vyrobiť a obdarovať tak kamarátku, sestru alebo mamu. Nájdeš v ňom produkty na líčenie a starostlivosť o pleť.

Nivea

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Pokiaľ siahneš po značke Nivea, dostaneš tie najlepšie produkty z ich rady. Poteší ťa všetko, čo v tomto kalendári nájdeš – produkty na ruky, telo, pleť, no taktiež aj malé drobnosti, ktoré nebudeš čakať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.