Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Stáva sa to aj tebe, že ak niečo chceš, tak to málokedy nájdeš? V mojom prípade sa to týka aj lásky. Keď som ju hľadala, zriedka som ju našla, alebo skôr nikdy. Som vďačná za všetky moje chabé pokusy v láske a vzťahoch, ktoré zlyhali, lebo ma doviedli k tebe.

Viem, že to znie gýčovo a trasiem sa, keď píšem tieto riadky, ale je to pravda. Bola to obyčajná náhoda, že sme boli v rovnakom čase na rovnakom mieste a keď si sa mi pozdravil a usmial sa na mňa, vzbudil si vo mne zvedavosť, vedieť o tebe niečo viac. Ale náhody ževraj neexistujú a keď som ťa (nečakane) stretla aj druhý a tretíkrát, bolo jasné, že to nemôže byť náhoda.

Život je smiešny, pretože nie si ten typ človeka, ktorý by ma hneď zaujal, ale v tebe bolo niečo, čím si ma k sebe priťahoval. Lenže mozog a srdce sú dve odlišné „veci“, ktoré sa nikdy nevedia dohodnúť na ničom. Neustále zvádzajú boj, pretože mozog sa obvykle snaží udržať nás v bezpečnej vzdialenosti od ľudí, pri ktorých sa naše srdce rozbúši, aby nás ochránil pred ďalším sklamaním.

Obaja sme boli zranení z predchádzajúcich vzťahov, ale bol si po dlhom čase prvý, pri kom sa moje srdce s hlavou zhodli, že je načase začať niekomu dôverovať. Či to už bola náhoda alebo osud, presne takto sa to malo stať. Možno sme si obaja museli prejsť vzťahmi, ktoré podlomili našu dôveru u opačného pohlavia, aby sme si vybudovali vysoké múry okolo našich sŕdc. Bez toho by sme si možno nevážili jeden druhého.tumblr_ntg6rkldh11srtaqzo1_1280foto: tumblr

Pýtaš sa ma, prečo ťa mám rada? Neviem ti to vysvetliť, pretože na lásku nepotrebujem dôvody. V skratke, mám ťa rada, pretože ty si ty a ja som doteraz nestretla nikoho ako si ty. Možno som beznádejná romantička, ale myslím si, že to je v poriadku, pretože pocity, ktoré mám, keď som s tebou, mi len dokazujú, že je to ten druh lásky, o ktorej som vždy snívala.

Budúcnosť môže byť desivá, pretože neviem, čo nás zajtra čaká. Neviem, kde skončíme alebo ako dlho bude trvať naša cesta. Viem len, že sa teším na každé dobrodružstvo a chvíle strávené s tebou. Možno nie sme dokonalý pár, ale som pripravená stáť po tvojom boku, podporovať ťa vo všetkom a pripomínať ti, že už nie si na všetko sám, ale že som tu pre teba.

Takže či už to nazveme osud alebo náhoda, každý deň som za teba vďačná.

Aj keď som lásku nehľadala, našla som ju v okamihu, keď si sa na mňa usmial a každým ďalším pohľadom viem, že si presne ten muž, ktorého som si vysnívala.

Ďakujem, že si…


Foto: digipulse.tumblr.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating