Každé znamenie je iné, no všetky do jedného majú negatívne vlastnosti, ktoré druhí na nich neznášajú. Priznajme si, že vďaka nim sme boli stredobodom rôznych klebiet a klamstiev, ktoré o nás iní rozširovali. Je však pravda, že z nás urobili oveľa lepšieho človeka. Existujú ale znamenia, ktoré sa považujú za tie najhoršie. Sú autoritatívne, nepoddajné a majú neuveriteľne veľa temných stránok. Tu je 5 z nich.

Blíženci

Sú najklebetnejším znamením zverokruhu. Nedokážu si pomôcť a ten poriadne pikantný príbeh musia rozpovedať každému, kto im príde na um. Keď ho však rozprávajú ďalej, nezabudnú ho ešte viac okoreniť a tým robia z komára somára. Vďaka tomuto sa kedykoľvek dostanú do problémov. Pretože skutočne zahmlievajú pravdu. Akonáhle ich niekto prichytí pri klamstve, tvária sa, že nepochádza z ich úst. Pokiaľ však hovoria o sebe, sú oveľa opatrnejší, čo znamená, že ak sa niečo týka ich, môžeš im dôverovať.

View this post on Instagram

@nika_marianaaa #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak

Rak je veľmi vášnivý. Nie je žiadnym tajomstvom, že toto znamenie využíva svoju dobrú reputáciu vo svoj prospech. Nenechaj sa zmiasť jeho milou povahou. Rak je totiž obrovským manipulátorom a vždy dostane to, čo chce. Vždy je však úprimný a keď niečo chce, povie ti to na rovinu. Nebude chodiť okolo horúcej kaše.

Lev

Neustále chce byť hviezdou v spoločnosti a aby sa ňou stal, nebojí sa prekročiť všetky medze. Nezáleží mu, ak svojimi činmi niekomu ublíži, záleží mu iba na jeho dobrej povesti a pre ňu je ochotný urobiť naozaj čokoľvek. Pozornosť sa snaží získať vytvorením nejakej dramatickej situácie.

Panna

Osoba v tomto znamení je vždy presvedčivá. Neustále má potrebu niekoho kritizovať a občas býva neskutočne hrubá. Tvoje chyby ti na oči bude vyhadzovať dovtedy, pokým sa nerozhodneš ich úplne odstrániť. Takýmto spôsobom ti ale pomáha dosiahnuť tvoje ciele a uskutočniť tvoje sny.

Škorpión

Ťažko dokáže otvoriť svoje srdce a je nedôverčivý. Vďaka tomu pôsobí na ostatných veľmi tajomne a nedôveryhodne. Dopredu vie, ako bude konať, čo môže byť pre niektorých strašidelné. Sleduje tvoj každý jeden krok a akonáhle si od neho niekto drží odstup, je oveľa úprimnejší a nebojí sa vyjaviť svoje city.

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.