Slovenka Moma Horňáková

Známa Slovenka v podcaste online psychologickej poradne ksebe, ktorý je dostupný na YouTube, poriadne prekvapila. Ako sama priznala, aj ona začala chodiť na terapiu. Aké problémy ju už v štrnástich dohnali k psychiatrovi?

Martina Horňáková je známa skôr pod pseudonymom Moma. Ide o YouTuberku, ale takisto influencerku s viac ako 540-tisíc sledovateľmi na Instagrame. Dostala sa však do povedomia aj vďaka vzťahu s kolegom Exp0itedom. Po piatich rokoch sa však rozišli, no prednedávnom si poslali zopár odkazov cez sociálne siete.

Už ako dieťa navštívila psychiatra

YouTuberka sa teraz objavila v podcaste ksebe. Moma tam priznala, že už ako štrnásťročná začala chodiť k psychiatrovi. Prečo?

„Ja si hrozne veľa vecí nepamätám z toho obdobia. Lebo to bolo pre mňa hrozne ťažké. Strašne veľa vecí fakt nemám … Že mi to chýba. Moja mamina mi niečo povie a že: ,To si nepamätáš?‘ A ja, že vôbec. A to je … Však štrnásť som mala, v úvodzovkách pred 10-12 rokmi, nie je to tak dávno, a ja si to vôbec nepamätám,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova)

Známa Slovenka prekvapila aj ďalším nečakaným priznaním

Moma však priznala, že v tomto období riešila jeden problém a pamätá si len to, že pravidelne absolvovala sedenia, pričom jej psychiater predpisoval lieky. V podcaste však okrem psychických problémov vôbec prvýkrát prezradila aj šokujúcu informáciu.

„Vedela to vtedy moja mama, ale až po dlhšom čase. Vtedy som to ešte nestihla riešiť na terapii. Chcela som si ublížiť, keď som mala asi sedem rokov, lebo mne chodili hrozné vtieravé myšlienky. Také veci, čo som si ako dieťa nemala myslieť a myslela som na ne. O rôznych vraždách a proste hrozné veci,“ prezradila.

YouTuberka však už v mladosti prišla na to, že lieky pre ňu nebudú vhodnou liečbou a v živote jej chýbal rozhovor. Práve preto sa rozhodla vyhľadať pomoc u ďalších odborníkov, ktorých navštevuje dodnes.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova)

Zdroj: YouTube/ksebe

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News