Shakira
Instagram/shakira

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Včera večer celý svet šokovala správa o rozchode. Známa speváčka Shakira sa totiž rozišla s dlhoročným partnerom, futbalistom Gerardom Piquém. Potvrdili to viaceré zahraničné zdroje, vrátane bulvárneho plátku Daily Star. Portál marca.com dokonca písal o tom, že to pred dvoma rokmi predpovedala jasnovidka. 

Klišé zoznámenie

Futbalista sa s kolumbijskou speváčkou spoznal v roku 2010. Určite si pamätáš na legendárnu chytľavú pesničku Waka waka, v ktorej si zahral aj Gerard.

Známa speváčka, ako jedna z mála, mala to šťastie naspievať pieseň pre športovú organizáciu FIFA. Vďaka tomu sa zúčastnila aj na slávnostnom otváracom ceremoniáli, kde sa s Piquém aj fyzicky stretla.

O zoznámení prvýkrát prehovoril Piqué v rozhovore pre TV3. „Všetko to začalo, keď sme boli v Juhoafrickej republike a napísal som jej. Už tam bola, pretože spievala na otváracom ceremoniáli a ja som sa jej spýtal, aké bolo počasie. Typická hlúpa otázka,“ zasmial sa známy futbalista.

Shakira a Piqué sa nikdy nevzali

Dvojica v roku 2011 začala tvoriť pár a už o dva roky neskôr sa im narodil syn Milan. Shakira potom otvorene rozprávala aj o svadbe. Vyhlásila, že sa raz určite vydá a bude to práve za Gerarda. V roku 2015 párik oznámil ďalšie tehotenstvo a o 9 mesiacov sa im narodil druhý syn menom Sasha. Obe deti nosia priezviská oboch rodičov, hoci sa nikdy ani nezasnúbili, nie to ešte zosobášili.

Iba minulý rok sme písali o celebritách, ktoré si ulovili zajačikov. Medzi ne patrila aj Shakira, ktorá 12 rokov randila s o 10 rokov mladším Gerardom Piquém. Síce sa narodili v rovnaký deň, ale v iný rok. Musíš však uznať, že aj napriek tomu sa k sebe hodili a speváčka vôbec nevyzerá na svoj vek. A ak chceš vyzerať rovnako mlado ako ona, prečítaj si ďalší článok.

Toto by nechcela zažiť žiadna žena

K rozchodu došlo iba včera. Známa speváčka svojho milovaného mala nachytať v posteli s inou ženou, ale to nie je všetko!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News