Len nedávno bola vydaná posledná časť 3. série seriálu Manifest a vyzerá to tak, že tým sa seriál končí aj napriek tomu, že ešte boli naplánované ďalšie série. Ako informoval portál TV Line, tvorcovia sa nedohodli so žiadnym poskytovateľom, ktorý by ďalšie časti odvysielal.

Seriál Manifest pritom patrí k mimoriadne obľúbeným už od začiatku prvej série. Každý s napätím čakal, ako sa skončí príbeh pasažierov z letu 828, ktorí na 5 rokov ako keby zmizli z povrchu zemského, no pritom nezostarli ani o jeden deň. Dej sa postupom času zamotával čoraz viac a výnimkou nebola ani tretie séria.

Ak sa ti zdal koniec neukončený, hádala si správne. Tvorcovia mali v pláne natočiť ešte ďalšie série, ibaže problém nastal v tom, že nenašli žiadneho distribútora na odvysielanie. Doteraz bol seriál dostupný na NBC. Spoločnosť sa však rozhodla, že so seriálom končí.

Nádej vkladali ešte do Netflixu, kde si seriál môžeš tiež pozrieť a hneď sa stal jednotkou v rebríčkoch. Ani táto streamovacia spoločnosť sa tiež s tvorcami nedohodla a aj tieto nádeje padli. Na Instagrame pridal príspevok aj herec Josh Dallas, predstaviteľ seriálového Bena Stonea, ktorý inicioval hľadanie pravdy o lietadle.

„Mrzí ma, že musím povedať, že toto je zatiaľ koniec príbehu. Sme ale veľmi hrdí na to, že sme mohli priniesť tri série príbehu. Priali sme si, aby sme nemuseli s vami ukončiť našu cestu. Ale osud nám to nedoprial,“ venoval odkaz svojim fanúšikom.

Pevne veríme, že niekto dá seriálu šancu, pretože by bola naozaj škoda, ak by to skončilo len takto. Obľubuješ seriál Manifest aj ty?

Zdroj: TV Line, Instagram/joshdallas

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.