instagram.com/perlammozambiku

Známa blogerka so pseudonymom Perla Mozambiku sa na svojom instagramovom profile pochválila fotografiami s novým partnerom. 

Predtým bola vo vzťahu so známym barberom Lakym. Jeho tvár sme mohli spoznať aj v show o jeho barbershope Laky Royal. Tento dlhoročný párik sa však prednedávnom rozišiel a slovenská Beyoncé tak má po svojom boku tohto fešáka.

„Nikdy nevíš kam tě osud zavane je třeba si užívat života a netrápit se minulosti ta už je pryč neexistuje ani budoucnost jen ta krásná přítomnost. Je na čase zase začít žít. Vážím si každého vlídného slova které jste mi psaly nad nekterýma ukápla i slza. Je fajn si tu s vámi jen tak popsat těch pár řádku…“ vyjadrila sa Perla Mozambiku na svojom instagramovom profile. Aktuálne tvorí pár s ďalším barberom.

Ako sa hovorí, máj je lásky čas. Tá by však mala kvitnúť každý deň, počas každého ročného obdobia. Najkrajšia je práve vtedy, kedy ju vôbec nečakáme. Ako uviedla Perla, aj ona uzavrela svoju minulosť a otvorila náruč novým krásnym príležitostiam. Preto na začiatku mája oficiálne potvrdila svoj nový vzťah zamilovanou fotkou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News