Čo si budeme klamať. Rozchody spôsobujú obrovskú bolesť, najmä v momente, keď nás naša láska pošle kade ľahšie nehovoriac o tom, že si nájde nebodaj ešte nejakú inú. Au…

To naozaj zabolí! Prečo? Azda prvá otázka, ktorá prejde hlavou. Život však ide ďalej. A? Tak sa rozišiel. Nič tým nekončí. Ak aj ty momentálne patríš do tej skupiny, ktorá sa utápa v bolesti, tento článok je pre teba ako stvorený!

Určite máš pocit, či za to náhodou nemôžeš ty. No vedz, že nie! Na chybe sú vždy dvaja. Nie len jeden. Jednoducho, aj keď je to náročné, vypusti z hlavy tú možnosť, že keby si urobila mnohé veci inak, nerozišiel by sa s tebou. To, že už nie ste spolu malo svoj význam.

Po prvé, v živote ťa čaká niečo, čo ti patrí, z čoho budeš neskutočne šťastná, aj keď teraz ti to príde ako nonsens. S ním to jednoducho nebolo ono. Po druhé, hádam by si nechcela byť s niekým, kto k tebe necíti to, čo ty k nemu. To sú hneď dva silné dôvody dievča!

Prestaň myslieť na minulosť. To, čo sa stalo, je už za tebou, je čas ísť ďalej. Pamätaj, život máš len jeden. Každý jeden z nás je tu len dočasne, nie večne. Preto nepremeškaj svoje šťastie len kvôli tomu, že niekto sa rozhodol kráčať po inej ceste.

Nie nadarmo sa hovorí, venuj sa svojim záľubám. To ťa vie naozaj nakopnúť a nájdeš zmysel života. Možno v momentálnej chvíli si ani nevieš predstaviť po svojom boku niekoho iného. To nie je pravda.

Ten, ktorý je pre teba stvorený, on je tam, len ešte nie je čas na to, aby ste sa stretli. Všetko má svoj dôvod, všetko má svoj význam, prečo sa deje to, čo sa deje. Tak hore hlavu. Si krásna, šikovná a toto je tvoj život, ktorý preži s úsmevom na tvári!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.