pixabay.com

Chlapi dokážu byť rôzni. Niekedy až príliš rôzni. My ženy, si to na nich uvedomíme, no oni sami nemusia. Sú to prosto oni.

Nemusí to byť tvoj princ na bielom koni. Pokojne môžete byť obaja šťastne zadaní. No i tak si rozumiete a ste skvelí priatelia. Viete sa navzájom zachrániť, keď sa niekde vo vzduchu ocitne nevšedný problém. 

Viete sa dorozumieť aj bez slov a viete sa navzájom pochopiť, keď sa jeden z vás cíti beznádejne. Ste skvelo zohratá dvojica ľudí, ktorí sa občas nedokážu prestať smiať. A vôbec to nevadí ani jednému z vás. 

Poznám jedného špecifického a šialeného chlapa. Nemusel si získať ani moje srdce, no i tak si momentálne neviem predstaviť svoj život bez jeho šialených a úsmevných pripomienok.

Pri našom zoznámení som ani len netušila, že o niekoľko týždňov budeme spolu sedieť pri čaji a smiať sa na našich zážitkoch z detstva.

Zdroj: pixabay.com

 

Ani jeden z nás to nečakal a ja mám radosť z toho, že som našla niekoho, v kom som objavila znovu niečo nové a nepoznané. Nemám ani poňatia či ma na ňom oslovila výrečnosť a bojovnosť alebo to, s akým nadšením sa púšťal do nových výziev v živote.

A že pomedzi všetky svoje povinnosti bude mať odhodlanie mi kvalitne prehovárať do duše, čo by bolo správne urobiť. Dával si záležať na tom, aby som sa necítila komfortne. A ja som pochopila prečo.

Tým, že ma silou mocou zahnal do kúta s mojimi všetkými myšlienkami, mi vlastne pomáhal. Chcel, aby som nachádzala odpovede na svoje otázky. Mal svoje spôsoby, akými dokázal zorganizovať môj život. Lebo ja som to nedokázala.

Preto som mu mnohokrát napísala v noci, že ešte nespím. Pretože som nemala motiváciu spať, no štyri hodiny spánku a jeho kritické slová dokázali vytvoriť kvalitné výčitky svedomia.

Zdroj: pixabay.com

A možno práve preto znovu nespím, vymýšľam rôzne dôvody a premýšľam nad tvojím osemhodinovým spánkom.  

Teraz bude nasledovať jedno tajomstvo.

Svojím nevšedným spôsobom odcudzujem ľudí, ktorí majú pravidelný spánok a spia viac ako sedem hodín denne. Asi to bude tým, že ja to nedokážem. No pravda je taká, že pri tomto šialenom chlapovi som nemala potrebu vysmiať sa mu do tváre, že je jeho život príliš dobre zorganizovaný.

To bude asi ten háčik k tomu, prečo sa naše životy určitým spôsobom stretli. Lebo som pochopila viacero zaujímavých myšlienok.

Napríklad aj to, že alkoholom sa problémy neriešia, no zapiť ich punčom na vianočných trhoch je to, to najideálnejšie riešenie.

A práve preto ti patrí jedno veľké ďakujem. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife