ten pravý

Každý z nás ju raz túži nájsť. Chceš, aby to bol ten pravý, čo ti nepretržite ukazujú tie zamilované romantické filmy. Nič ale nie je tak čisté a priamočiare, ako v rozprávkach či filmoch. Niekedy sa to však naozaj deje, no v živote to nevieš predpovedať tak, ako vo filme. Možno si už teda našla lásku svojho života a doposiaľ si to nevedela odhadnúť.

Začala si s niekým randiť, no bojíš sa, že sa opäť sklameš alebo je to konečne ten pravý? Otestuj sa v našom kvíze a zistíš, či je to konečne ten tvoj princ na bielom koni.

Kedy ste sa spoznali?

Párik sa ide pobozkať Unsplash/henrimeilhac

Ako sa k tebe správa?

Máte spoločné záujmy?

Párik v prírode Unsplash/Hannah Busing

Aký máte spolu vzťah?

Hádate sa často?

Párik na lodi Unsplash/Laura D Vargas

Aký ste mali vzťah predtým ako ste sa dali dokopy?

Ako často sa stretávate?

Párik sa dotýka Unsplash/Chermiti Mohamed

Čo pri ňom cítiš?

Plánujete spolu budúcnosť? Rozprávali ste sa už o nej?

Ten pravý Unsplash/Candice Picard

Ako spolu trávite čas?

Zase sa sklameš alebo je to konečne ten pravý? Otestuj sa
Je to ten pravý!
Tomuto nebudeš veriť. Konečne si našla toho pravého, za ktorého sa vydáš, budete mať deti a zostarnete spolu. Znamenáte pre seba všetko a už si neviete predstaviť život pre seba. Neboj sa, cíti presne to isté, čo ti k nemu.
Nie je to také ružové
Ešte to nie je jasné, no v budúcnosti sa to môže vykryštalizovať. Buď spolu ostanete do konca života alebo to pre teba nie je ten pravý. Skús si tento kvíz spraviť znovu o niekoľko týždňov či mesiacov a zistíš presný výsledok.
Bohužiaľ!
Toto možno nechceš počuť, no nie je to pre teba ten pravý. Ešte si ho, bohužiaľ, nenašla. Neboj sa ale. Keď si počkáš, získaš to najlepšie. A možno to príde už čoskoro. Tento ale nie je tvojou životnou láskou.

Ak aj tak nevieš rozoznať, či je ten tvoj láskou tvojho života, charakteristické znaky nájdeš aj v našich predošlých článkoch. Popísali sme ti zopár signálov, ktoré ti prezradia, ako sa pri tom pravom cítiš a ako pravá láska vyzerá. Keď si ale budeš o pár týždňov či mesiacov istá, že tvoj aktuálny chlap spĺňa všetky tieto parametre, vráť sa k tomuto kvízu a možno ti konečne vyjde odpoveď, po ktorej túžiš.

Na to, aby muž pochopil, že si pre neho tá pravá, potrebuje nejaký čas. Niekomu to trvá kratšie, inému zase o niečo dlhšie, ale každý z nich si prejde cez týchto 7 štádií, než pochopí, že si bola pre neho stvorená.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy