freepik.com

Niekedy sa stáva, že sa zamilujeme do muža, o ktorom si myslíme, že je ten pravý. Idealizujeme si ho, staviame ho na piedestál, dali by sme mu modré z neba, obetovali by sme sa kvôli nemu …

A niekedy sa stane, že jedného dňa odíde.

Niečo ti poviem. Ak ten tvoj muž odišiel, nebol ten pravý. Pretože pravá láska neodíde, tá zostane navždy. Pretože vždy odídu len nesprávni ľudia. Vždy odídu len tí, ktorí nie sú pre teba. Ktorí si ťa nezaslúžia.

Prosím, počkaj si na pravú lásku. 

zdroj: unsplash.com

Počkaj si na takého muža, ktorý bude mať s tebou plány do budúcna. Nie len na piatkovú noc a víkend. Počkaj si na muža, ktorý sa o teba bude snažiť, aj keď ťa už bude mať. Počkaj si na muža, ktorý si vyhradí svoju lásku len pre teba a nebude chcieť iné ženy, aj keď možno budú krajšie alebo lepšie. Pre niekoho možno, pre neho budeš tá najlepšia a najkrajšia ty.

Počkaj si na muža, ktorý ti zalepí tvoje zlomené srdce, po ľuďoch, ktorí prišli do tvojho života a rýchlo z neho odišli. Počkaj si na muža, ktorý bude tvoj záchranný ostrov. Ktorý sa zamiluje do toho aká si, nie do toho, ako vyzeráš.

Pravá láska tu bude vždy, pretože pravá láska sa nedíva povrchne. Nedíva sa na teba zvonka a nedíva sa na tvoje telo.

zdroj: unsplash.com

Pravá láska ťa vníma cez srdce. Pravá láska sa na teba díva ako na osobu, ktorá má charakter a milujúce srdce. Pravá láska ťa nikdy nebude súdiť, nikdy na tebe nebude chcieť niečo zmeniť.

Toto si zapamätaj. Zapamätaj si, že pravá láska pri tebe zostane nech sa deje čokoľvek. Na ňu sa budeš môcť spoľahnúť.

Raz príde ten deň, kedy sa zobudíš, pozrieš sa na muža, ktorého miluješ a pôjdeš spať znovu. Pretože vieš, že on od teba neodíde.  🙂 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating