To, že si sama neznamená, že máš tento deň stráviť doma s kýblom zmrzliny a slzami v očiach. Ber to z tej lepšej stránky, aspoň ti odpadá starosť o to, čím obdaruješ svojho partnera. Prinášame ti nápady, akoby si mohla stráviť 14.2. (a užiť si ho) podľa znamenia, v ktorom si narodená.

Baran – Cestuj

www.giphy.com

Pre dobrodružného barana je práve cestovanie to pravé! Namiesto poflakovania doma, sa radšej vyber na nejaké drobné dobrodružstvo.

Býk – Dobrovoľníctvo

www.giphy.com

Býci majú srdce zo zlata. A kedže Valentín je o láske, čo tak rozdať ju trošku aj svetu? Vyber sa do útulku vyvenčiť psíkov, alebo si zvoľ nejaké iné dobrovoľníctvo. Uvidíš, že ťa to naplní

Blíženec – Usporiadaj párty pre zvyšok single priateľov

www.giphy.com

Si výnimočne spoločenská a dokážeš usporiadať skvelé oslavy. Využi tento tvoj dar, a na Valentína k sebe pozvi ostaných priateľov. Nikdy nevieš, možno aj nejaká iskra preskočí.

Rak – Osláv ho so svojou najlepšou kamoškou

www.giphy.com

Tento deň je predsa o tom, aby sme ho strávili s tými, ktorých máme najradšej. Bola tu pre teba vždy keď si to potrebovala, rovnako ako aj ty pre ňu. Nahraďte si Valentín za deň oslavy svojho priateľstva a vyberte sa niekam spoločne.

Lev – Dámska jazda

www.giphy.com

Leva je ťažké udržať v klietke. Tohto roku vychádza Valentín na stredu, čo znamená, že vo väčších mestách bude poriadna párty takmer v každom bare. Vyraz si so svojou dámskou partou a oslávte to ako sa patrí.

Panna – Prespávačka

www.giphy.com

To, že veľmi nemusíš diskotéky ešte neznamená, že musíš zaliezť niekde pod paplón a schovať sa. Zorganizuj pyžamovú party u teba doma. Vyberte si skvelý film, dajte si spraviť popcorn a otvorte vínko.

Váhy – Rýchle rande

www.giphy.com

To, že si sama 14.2 ešte neznamená, že musíš byť aj 15-teho. Nájdi si udalosť, kde a kedy organizujú rýchle rande a zúčastni sa jej. Možno práve tam na teba niekto čaká.

Škorpión – Uži si

www.giphy.com

Vášnivý škorpión na Valentína potrebuje spoločnosť. Máš nejakého „lepšieho“ kamaráta? Pokojne ho k sebe pozvi, môžete si užiť pekný večer aj keď netvoríte pár.

Strelec – Karaoke

www.giphy.com

Si spontánna a miluješ zábavu. Zober svoju partiu a bežte niekam na karaoke. Zaspievajte si romantické piesňe a dobre sa na tom zabavte.

Kozorožec – Čas na fitko

www.giphy.com

Ambiciózny a cieľavedomý kozorožec na sebe pracuje neustále. Tak prečo si neísť zacvičiť práve na Valentína? Endorfíny ti dodajú tú správnu náladku.

Vodnár – Netflix a (solo) chill

www.giphy.com

Ako vodnár si neustále v spoločnosti ľudí, ktorí od teba niečo potrebujú. Urob si Valentín dňom len pre seba. Zapni si svoj obľúbený seriál, prečítaj knihu a hlavne si oddýchni. Nech je celý deň len o tebe.

Ryby – Wellness

www.giphy.com

Rozmaznávaj sa trošku. Zaslúžiš si to práve pre to, ako sa neustále staráš o ostatných. Dopraj trošku lásky aj sebe.

Tak napokon ten deň nemusí byť až taký hrozný čo?

Zdroj: elitedaily.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.