Herci po rozchode
Instagram/thecwtvd & Instagram/bigbangtheory

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Stáva sa pomerne často, že herecké dvojice, ktoré vo filmoch alebo seriáloch spolu chodia, si niečo začnú aj v reálnom živote. Nie vždy to ale skončí happyendom. Herci po rozchode sa musia zachovať veľmi profesionálne, a aj keď vzťah v ich súkromí stroskotá, pred kamerami to nesmú dať najavo.

Takýto scenár postretol aj týchto 7 hereckých dvojíc, o ktorých to prezradili portály Marie Claire a Us Magazine. O niektorých si možno ani nevedela, že spolu mali nejaký vzťah.

Joey King & Jacob Elordi

Dvojica začala randiť v roku 2017, keď sa stretli na natáčaní prvej časti filmu The Kissing Booth, no už na jeseň v roku 2018 sa rozišli. Ich osobné problémy ale nestáli v ceste profesionálnym výkonom vo filme. A pritom určite nebolo jednoduché natáčať všetky bozkávacie a romantické scény so svojím bývalým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JOEY KING & JACOB ELORDI (@jacobkissedjoey)

Lili Reinhart & Cole Sprouse

Ak máš rada seriál Riverdale, určite si mala rada aj hereckú dvojicu Betty a Jugheada. Lili a Cole si začali spolu v roku 2017, no po dvoch rokoch sa rozišli. Následne sa dali opäť dokopy, no definitívny koniec prišiel v máji roku 2020. Medzičasom sa venovali natáčaniu nových sérií seriálu, ktoré zvládli na výbornú.

Nina Dobrev & Ian Somerhalder

Elena a Damon z Upírskych denníkov spolu začali randiť v roku 2010, no už v 2013 sa rozišli. Aj napriek tomu patria stále k párom, medzi ktorými bola na obrazovkách najväčšia chémia a všetci s napätím čakali, kedy sa dajú dokopy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nina Dobrev&Ian Somerhalder (@nian4.ever)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieLife