Kvalitný spánok

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V dlhodobom vzťahu zvyčajne nastane stereotyp. Ak vzťah nenapreduje, môže sa stať, že sa chuť na intímne radovánky postupne vytráca. Ak aj ty zažívaš problémy s tým, že sa tvoja túžba a vášeň znižuje, ponúkame ti pár typov, ako zvýšiť chuť na milovanie.

Existuje veľa dôvodov, prečo sa zo vzťahu vytráca vzrušenie a chuť na večernú dávku potešenia, všetko sa však dá napraviť. Toto je 6 tipov, ktoré ti pomôžu zlepšiť intímny život s partnerom.

Zmeň prostredie

Ak cítiš, že sa vo vašom vzťahu vytráca vášeň a chuť na intímne záležitosti, zmeň prostredie. Vyskúšajte napríklad sprchu, kuchynskú linku alebo hocijaké iné miesto. To, že sa vytráca chuť, môže byť následkom stereotypu.

Sexuálne prostredie
zdroj: Unsplash/We-Vibe Toys

Daj šancu iným polohám

Aj napriek tomu, že sa z vášho vzťahu vytratila chuť, daj šancu iným polohám. V prvom rade si musíš uvedomiť, prečo sa znižuje tvoja túžba po partnerovi. Chuť na milovanie sa môže vytrácať aj kvôli spomínanému stereotypu. Ak to robíte stále rovnako, pre inšpiráciu sa otestuj v našom kvíze TU, kde sa dozvieš viac o milostných polohách.

Začni viac športovať

Možno to znie bláznivo, no športom sa ti zlepšuje fyzická kondícia. Počas športovania sa vyplavujú endorfíny z tela, čo zapríčiňuje zvýšenú intímnu túžbu. To, ako zvýšiť chuť na milovanie, môžeš dosiahnuť pravidelným pohybom.

Šport na chudnutie
zdroj: Pexels/Алекке Блажин

Zlepši svoje stravovacie návyky

Zdravá strava ovplyvňuje nielen naše zdravie, ale prispieva aj v mnohých iných oblastiach. Ak s partnerom pravidelne „tlačíte“ nezdravé potraviny, môže to byť dôsledkom vašej nízkej chuti na milovanie. Vymeň nezdravé potraviny za ovocie či zeleninu a uvidíš zmenu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating