najlepšia žena

Myslíš si, že si úplne najlepšia frajerka, akú kedy mal? Nenamýšľaš si priveľmi? Pravdu sa dozvieš, keď si urobíš náš kvíz zložený z 13 otázok. Si pripravená?

Ako dlho sa poznáte?

párik na rande večer Unsplash/Jonathan Borba

Ako sa k tebe správa?

Pristihla si ho, že sa na teba bezdôvodne pozerá?

žena a muž na rande Unsplash/Hana El Zohiry

Ako často ste spolu?

Čo na rande robíte?

najlepšia frajerka Unsplash/Meghan Holmes

Už ťa predstavil rodine a kamarátom?

Myslíš si, že o tebe rozpráva?

pár sa smeje Unsplash/brooklyngrace

Rozprával o svojich expriateľkách?

Aké má skúsenosti z predošlých vzťahov?

pár tancuje Unsplash/ Taisiia Stupak

Bavili ste sa už o spoločnej budúcnosti?

Ako často ste v kontakte?

žena a muž na rande Unsplash/Marius Muresan

Je k tebe úprimný?

Máte na sociálnych sieťach spoločné fotky?

muž a žena v púšti Unsplash/Asdrubal luna

Vynikáš z radu jeho bývaliek? Takto zistíš, že si najlepšia frajerka, akú kedy mal
Si jedinečná!
Môžeš byť šťastná. Si absolútna jednotka spomedzi všetkých jeho bývalých. Mohol ich mať dve či tri, no ty vynikáš aj spomedzi viacerých. Je celkom možné, že spolu budete navždy. Si úplne dokonalá a on je s tebou najšťastnejší muž na svete. Nemusíš mať žiadne obavy.
Si priemerná
Dávaj si pozor, pretože nie si ani najlepšia, no ani najhoršia. Ak si sa doteraz nesnažila, je načase začať, pretože ak spadneš do stereotypu, ktorý už zažil, je možné, že sa s tebou rozíde. Po pár mesiacoch či týždňoch ti teda odporúčame, aby si sa k tomuto kvízu vrátila.
Nie je to dobré
V dnešnom kvíze si neuspela. Si úplne obyčajná a z radu jeho bývalých rozhodne nevynikáš. Neporovnáva sa to, no mal aj lepšie a nedá sa povedať, že by bol s tebou spokojný. Skús sa polepšiť a o niekoľko týždňov sa možno ocitneš o niečo vyššie v tomto teste.

Tak čo, ako si dopadla? Si najlepšia frajerka, akú kedy mal? V predošlých článkoch sme ti už niekoľkokrát popísali, ako na dokonalý vzťah. Okrem toho v nich zistíš aj to, či máš znaky, ktoré má tá úplne najlepšia priateľka na svete.

Pre každého z nás je dôležitá podpora a pocit, že nám niekto rozumie. Lenže nie každý dokáže súcitiť s tým druhým, pokiaľ sa mu niečo stane. Vďaka tomuto kvízu zistíš, ako veľmi si empatická a ako vnímaš pocity ostatných ľudí okolo teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy