unsplash.com

Priatelia sú súčasťou nášho života. Prídu a odídu, no raz stretneme niekoho výnimočného, kto s nami zostane po celý zvyšok života. Takýto človek, s ktorým si rozumieš, akoby bol tvojím druhým ja, je tvoj najlepší priateľ. Najlepší priateľ je výnimočný a vzácny. Môžeš mu dôverovať a užiješ si s ním kopec srandy. V dnešnej dobe je veľmi ťažké niekoho takého nájsť. Ak však takúto priateľku nájdeš, môžeš byť tou najšťastnejšou osobou  na svete. Podľa týchto 10 znakov zistíš, že si ju už našla:

Viete ako prekonávať hádky

Nehádate sa až tak často, no pokiaľ sa pohádate, rýchlo sa dokážete uzmieriť. V mnohých prípadoch sa hádka premení v skutočnú zábavu, pretože sa po chvíľke začnete spolu smiať. Uvedomíte si totiž, že bez seba nedokážete byť ani chvíľku a preto si nechcete kaziť spoločný čas nejakými hlúpymi hádkami.

Žiadna vzdialenosť vás nerozdelí

Priateľské puto medzi vami je také silné, že ani stovky kilometrov vám nedokážu zabrániť vo vašom priateľstve. Tvoja kamoška sa presťahuje do iného mesta, no tebe neprekáža, aby si za ňou cestovala pokojne aj štyri hodiny. Volávate a píšete si spolu deň čo deň. Vzťah medzi vami je taký hlboký, že ho neprekazí ani ďaleká vzdialenosť.

zdroj: unsplash.com

Hovoríte si len a len pravdu

Bez ohľadu na to, ako veľmi pravda bolí. Nedokázala by si svojej najlepšej kamarátke povedať milosrdnú lož. Si k nej na sto percent úprimná, pretože ti záleží na jej šťastí. Aj za cenu toho, ak jej povieš, že v tých nových topánkach vyzerá hrozne alebo že jej objav je úplný debil.

Hovoríš jej o všetkom

Rozprávate sa medzi sebou dokonca aj o tých najmenších detailoch vášho života. Hovoríte si medzi sebou dokonca aj to, kedy idete na toaletu. Medzi vami neexistujú žiadne tajomstvá a inak to ani nemôže byť. Medzi vami je toľko dôvery a tak viete, že vás ten druhý nikdy nepodrazí.

Je zároveň aj tvojou terapeutkou

Vždy je tu pre teba. V tých najťažších chvíľach ti poskytne svoju náruč, v ktorej sa môžeš v pokoji vyplakať. Neustále ti načúva a snaží sa nájsť riešenia na všetky tvoje problémy. Najlepšia kamoška je v podstate tvojou terapeutkou, no s tým rozdielom, že to robí zadarmo.

zdroj: unsplash.com

Smejete sa, aj keď na smiech nemáte dôvod

Máte podobný zmysel pre humor. Neustále sa na niečom smejete a ľudia okolo vás nechápu, prečo. Prežili ste spolu toľko bláznivých chvíľ. Vašim spoločným vtipom rozumiete iba vy dve a to je na tom to najkrajšie.

Ste nerozlučná dvojka

Všade chodíte spoločne a ľudia si už nedokážu predstaviť, že by ste sa rozdelili. Ak náhodou niekam idete jedna bez druhej, ľudia sa začnú pýtať, kde je tvoja najlepšia kamarátka. Ste v partii známe ako nerozlučná dvojka a inak to ani nemôže byť.

Chránite si navzájom chrbát

Najlepšia kamoška ti nikdy nedovolí, aby si problémom čelila sama. V tej najstrašnejšej hádke sa ťa zastane, aj keby čo bolo. Poskytne ti svoje pomocnú ruku v akejkoľvek situácii. Ty robíš presne to isté. Ste tím a len spolu ste silné.

zdroj: unsplash.com

Si pri nej sama sebou

Nebojíš sa pred ňou ukázať, aká si šialená, pretože len ona ťa pozná najlepšie. Iba ona pozná tvoje pravé ja, nech je akékoľvek. Nebojíš sa pred ňou byť divná či bláznivá, pretože ona je presne taká istá. Keď ste spolu, smejete sa ako blázni a nevadí vám, že sa po vás ľudia čudne pozerajú. Nikdy ťa nebude súdiť a z tohto dôvodu ju máš nesmierne rada.

Jej rodina ti je ako vlastná

Akoby si bola ďalšou členkou ich rodiny. Ste nerozlučné sestry, takže máš v podstate dve matky a dvoch otcov. Dokonca sú ti tak blízki, že sa neštítia ťa zobrať na spoločnú rodinnú dovolenku. Zaobchádzajú s tebou ako s ďalším dieťaťom.

Zdroj: yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife