Žena s okuliarmi
Pexels/Art Laurence Luzon

Myslíš si, že len muži sú tí zlí? Tak si potom na omyle. V dnešnej dobe často býva drsné a hrubé aj nežné pohlavie. Tieto ženské znamenia milujú ohováranie druhých a nezastavia sa pred žiadnou prekážkou, ak majú získať nejaké kuriózne informácie o iných. Ohováranie je ich hobby. 

Blíženci

Prvé znamenie ťa zrejme neprekvapuje. Žena v znamení Blížencov je nepredvídateľná, impulzívna, veselá a dychtivá po nových informáciách. Ovláda ju vzdušný živel, preto je prelietavá, v názoroch premenlivá a miluje ohováranie.

Je zároveň aj osobou, ktorá má dve tváre, preto nevie o tajomstvách mlčať a veľmi rada ich posúva ďalej. Môžeš si byť istá, že keď niečo povieš tejto žene, na druhý deň o tom bude vedieť celé okolie. Tvoje tajomstvá nie sú u nej v bezpečí, aj keď ti bude tvrdiť opak. Nedaj sa zmiasť jej nevinnou tváričkou, vie sa veľmi dobre pretvarovať.

Strelec

Žena v znamení Strelca sa snaží ľudí okolo seba neustále analyzovať. Je rýchla, zvedavá ako Blíženec, rada sa zabáva a užíva si život. Občas rada špekuluje, pretože sa chce mať v živote dobre a hľadá vo všetkom len nejaké skratky a výhody. V tejto oblasti je teda skvelým radcom, pretože je ukážkou ženy, ktorá život žije, nie iba prežíva.

Je veľmi zvedavá na to, ako žijú ľudia okolo nej. Klebety zbiera každý deň, pretože si na základe nich vie urobiť obraz, aké má okolo seba prostredie. Ak by sa jej niekto z blízkych nepozdával, veľmi ľahko by ho vymenila za niekoho iného. Nechce prežiť život nudne a v stereotype, tak sa snaží mať o všetkom prehľad.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy