Žena s prísnym pohľadom
Pexels/Elias de Carvalho

Herectvo by mohli vyučovať. Tieto znamenia majú milú tváričku, no za chrbtom vedia byť poriadne zákerné. Ak sa nechceš v živote sklamať, vyhýbaj sa im a radšej obetuj svoj čas niekomu inému.

Ryby

O človeku v tomto znamení už vieš, že je citlivý a má zmysel pre romantiku. Avšak, dokáže byť aj poriadne zákerný, pretože chce mať všetko podľa seba. Nezáleží mu na tom, že zraní niekoho city. Keď má pred sebou jasný cieľ, nie je s nikým priateľ.

Často sa stavia do pozície trpiteľa, pretože potrebuje veľa pozornosti. Keď ho ľudia počúvajú, má pocit, ako by mu patril celý svet a môže urobiť všetko, na čo má chuť. Bohužiaľ, tak to nie je, preto je často výbušný a dokáže ľahko klamať (len aby dosiahol svoje).

Škorpión

Tento človek sa na verejnosti prezentuje podľa toho, akú má náladu. Dokáže nezištne pomáhať, na všetkých sa usmievať a hovoriť komplimenty, no na druhej strane vie byť krutý a nepríjemný ku každému, kto sa mu postaví do cesty.

Škorpión je záhadný človek. Aj keď si o ňom môžeš myslieť, že ho poznáš, v skutočnosti to nie je pravda. Nikdy nebudeš vedieť predvídať jeho kroky, pretože si razí svoju vlastnú cestu a na nej nestrpí žiadne prekážky. Neľútostne dokáže ublížiť každému, kto mu nerozumie.

Blíženci

Posledné znamenie si si mohla tipnúť. Človek Blíženec je presne taký, akým ho chce spoločnosť. Nemá problém hrať sa na niečo čím nie je, len preto, aby dostal to, po čom túži. Ak je to nutné, s čistým svedomím vie ublížiť aj priateľovi. Jeho zákernosť nepozná hraníc, no využíva ju veľmi opatrne.

Rovnako ako Ryby, aj on chce pozornosť a dobrú spoločnosť, preto sa musí pretvarovať a kruté veci robiť iba vtedy, ak je to naozaj nevyhnutné. Kým ľudia nezažijú jeho zákernosť na vlastnej koži, majú ho radi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy