Znamenia zverokruhu

Zdravotné problémy mávame občas všetci a nikto sa im nevyhne. Ale konkrétne vo februári zdravie najviac potrápi tieto 3 znamenia zverokruhu.

Patrí k tejto skupine aj tvoje znamenie?

Baran

Vo februári by si si mala dávať pozor na svoju psychiku. Choroby totiž môžu byť aj mentálneho charakteru a v nadchádzajúcom mesiaci budeš zápasiť práve s niečím takýmto. Skús sa nezapájať do konfliktných situácií a posnaž sa menej stresovať. Obklopuj sa milovanými ľuďmi a neboj sa od nich prijať akúkoľvek pomoc.

Ak budeš mať pocit, že potrebuješ odbornejšiu pomoc, neváhaj sa obrátiť na psychológa, je to lekár ako každý iný. Pomôže ti preniesť sa cez všetko, čo ťa trápi.

Býk

Dávaj si pozor na jedlo, ktoré si dávaš do úst. Tvojmu žalúdku sa očividne nepáči tvoja životospráva, tak sa rozhodne ťa poriadne potrápiť. Horoskop ti radí, aby si sa vyhla fastfoodu, mastnému jedlu, polotovarom a podobne.

Ešte lepšie bude, keď v nadchádzajúcom mesiaci vyskúšaš eliminačnú diétu. Postupne budeš vyhadzovať zo svojho jedálnička veci, ktoré pravdepodobne môžu dráždiť tvoj žalúdok, spôsobovať problémy a možnú alergiu. Neboj sa, nie je to navždy, len by si sa už naozaj mala postarať o svoj žalúdok a zistiť, prečo ťa bolí.

Vodnár

Kvôli tomu, že sa väčšinu času vo svojom živote nachádzaš v strese, tvoj organizmus to začína vzdávať a slabne ti imunita. A v takomto stave sa na teba môže nalepiť akákoľvek choroba, takže buď mimoriadne opatrná.

Horoskop ťa varuje, že menšiemu prechladnutiu sa pravdepodobne nevyhneš. Ale je len na tebe, či ťa potrápi len pár dní a budeš fit alebo z toho vypukne niečo vážnejšie. Keď to odignoruješ a budeš pokračovať vo svojom klasickom tempe, tak skoro sa choroby nezbavíš.

Ak chceš vedieť o svojom znamení viac, prečítaj si náš veľký horoskop na rok 2023, kde podľa svojho znamenia zverokruhu zistíš, čo ťa čaká v ostatných životných oblastiach. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy