Instagram/lela_ceterova_official

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Miluje extravaganciu! A ešte viac zrejme aj pútať pozornosť. Slovenská playmate Lela Ceterová sa nebojí na svojom Instagrame zverejniť fotky, ktoré odhaľujú telo, na ktoré je pyšná. A má byť aj na čo. Mnohé jej outfity sa však stretávajú s obrovskou kritikou. Len nedávno si vyslúžila vlnu hejtu kvôli výstrihu, ktorí mnohí označili za nevkusne hlboký, teraz sa ukázala v šatách, ktoré na nej ledva držia.

Snúbenica známeho českého MMA zápasníka Karlosa Vémolu, sa na sociálnej sieti rada pochváli nie len mužom, ktorý ju pravidelne obdarúva drahými darmi, či ich milovanými deťmi, ale aj svojimi fotkami v outfitoch, na ktoré by mnohé nemali odvahu.

32-ročná modelka na svojej najnovšej fotografii popriala všetko dobré ženám k nedávnemu sviatku MDŽ, no viac ako jej slová ľudí zaujali jej biele šaty a to, čo nezakrývali.

Obtiahnuté šaty s výstrihom, ktoré jej po bokoch odhaľovali telo, si môžeš pozrieť na fotke TU. Pod ňou sa nazbieralo už takmer 500 komentárov, pričom väčšina z nich bola kritických. Aj jej najvernejší fanúšikovia sa vyjadrili, že takýto outfit je už podľa nich prehnaný. Druhá skupina Lelu zastávala. Či sa to už niekomu páči alebo nie, naozaj si každý môže obliecť to, čo sa mu páči.

„Ja vás rada sledujem, ale toto je už vrchol nevkusu,„znel jeden z komentárov. „Aj ja ťa mám veľmi rada, sama vieš, ale toto je prú*er,“ takto znie aj väčšina ďalších aj od tých žien, ktoré majú Lelu rady. Okrem iných sa Lely zastala aj slovenská influencerka Lucia Gachulincová, ktorej nedalo nevyjadriť svoj názor.

„Ja nerozumiem tomu, prečo riešite, keď vám niečo na niekom príde MOC alebo nevkusne. Je to extrémne subjektívne lebo MOC ani nevkusne to evidentne tej osobe neprišlo, keďže si to dala a hrdo to nosí. A o to ide. Jej fotka nikomu neubližuje ale komentáre takéhoto typu áno, a to je naozaj cez čiaru!!!! Aby si v 21. storočí niekto nemohol obliecť, čo chce bez toho, aby na neho niekto štekal. Len aby bol presne uložený vo vašich hraniciach a vo vašom vkuse. Empatia & tolerancia. Či sa mi to páči alebo nepáči,“ napísala Lula.

Lelu opäť zaplavila kritika

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lucia sa jej v komentároch zastala

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News