Instagram/lela_ceterova_official

Nebojí sa ukázať svoje telo. Slovenská playmate, Lela Ceterová, ktorá je snúbenicou českého MMA zápasníka Karlosa Vémolu, zverejnila na svojom Instagrame naozaj pikantnú snímku. Aj keď sa ako známa tvár stretávala s kritikou vždy, po nedávnych udalostiach v jej vzťahu sa na internete stretáva s väčším množstvom negatívnych komentárov.

Okrem tých, ktorí sa rozhodli súdiť fungovanie vzťahu 32-ročnej modelky a 36-ročného zápasníka, sa počas svojho online pôsobenia stretáva aj s komentármi na svoj výzor. Pre jednu skupinu je dokonalou ženou, tá druhá ju označuje za príliš umelú.

Lela, ktorá je matkou už dvoch detí, sa nedávno pochválila tým, ako po pôrode vyzerá jej bruško. A rozhodne jej mnohé ženy útly driek iba závidia.

Okrem plochého brucha, na ktorom aktuálne kvôli zdraviu nepracuje, sa môže pýšiť aj prednosťami, ktoré ju preslávili. Kvôli malému poprsiu sa jej v puberte vysmievali, dnes sa už nedá prehliadnuť. A rozhodne ho rada ukazuje nie len svojmu snúbencovi, ale aj fanúšikom na sociálnych sieťach. Samozrejme, len do istej miery.

Tentokrát sa odfotila s kyticou ruží, ktorú dostala ešte na Valentína, pričom všetkých zaujal najmä jej hlboký výstrih. Fotku si môžeš pozrieť TU. Okrem toho, že nazbierala tisíce lajkov, zhromaždili sa pod ňou aj stovky komentárov. Podľa niektorých sa takého fotografie na matku detí nehodia, kritiku si vyslúžila za svoje úpravy, no našlo sa aj mnoho tých, ktorí sa jej zastali.

Vždy sa správajte k ostatným ľuďom tak, ako chcete, aby sa správali k vašim deťom. Ži a nechaj žiť,“ odkázala hejterom na ďalšej fotke so synčekom Rockym.

Kritiky sa jej najmä od žien pod fotkou nazbieralo dosť

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Čo myslíš, sú jej fotografie na Instagrame prehnané alebo sa ti páčia?

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News