Ak sa večer chystáš von, si krásne nalíčená no ešte stále nevieš čo na seba, rozhodne si nezvoľ nahotu. Je to ten najhorší módny doplnok histórie. Nie je nič horšie, ako prísť do klubu viac nahá ako oblečená a snažiť sa nájsť si niekoho na viac ako pár nocí. Svet módy je predsa preplnený krásnymi kúskami, ktoré pozdvihnú našu postavu, pridajú nám na kráse a zároveň budú poukazovať aj na náš charakter. Čuduješ sa práve, že tvoje oblečenie vypovedá o tvojom charaktere? Žiaľ, pánske oči nás vnímajú komplexne, neoddeľujú telo a našu myseľ. Môžeš byť úžasná, múdra, tvorivá či cieľavedomá, no ak sa oblečieš nevkusne a zvolíš aj najhorší módny doplnok histórie, nahotu, nečuduj sa, ak sa k tebe chlap bude správať viac ako neprimerane.

Dnešný svet módy je tak preplnený nahotou, až sa nad tým prestávame pozastavovať. Ak sa vo videoklipe tvoja obľúbená speváčka natriasa nahá ešte neznamená, že je to v poriadku. Ak si nevieš dať rady, chceš vyzerať príťažlivo no nie lacno, mám tu pre teba pár tipov!

Overál, overál, overál. Dlhý, priliehavý, jednofarebný či vzorovaný. Predĺži postavu a dodá ti ženskosť. Výstrih, ktorý odhalí chrbát dodáva outfitu zmyselnosť. Doplniť ho môžeš jemnou bižutériou.

1.png

foto: instagram

Čierno-biela kombinácia nikdy nevyjde z módy! Jednoduché nohavice s vysokým pásom určite doplň pohodlnými lodičkami, ktoré nemusia byť len v týchto dvoch farbách. Hitom tohto roka je metal, ktorý celý outfit oživí a dodá mu výnimočnosť. Jednofarebné body či vzorovaný crop top šarmantne odhalí tvoje partie, no zároveň mužské oko pozýva odhaliť iné, ktoré ostávajú ukryté.

2.png

foto: instagram

Na záver overená klasika. Biela blúzka v spojení s priliehavými džínsami nikdy nič nepokazí. Jemný výstrih, ktorý môžeš ozdobiť kúskom tvojho spodného prádla dodá outfitu ženskosť. K takto jednoduchému looku môžeš zvoliť koženú bundu, alebo sako v rôznych farbách.

3.png

foto: instagram

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista