Možno sú to dve rozdielne osoby, alebo sa tá protikladnosť záhadne vošla do jednej osoby. Ale jedno je isté… Potrebuješ ich.

Prvá: Máš pocit, že každé stretnutie je vaše posledné
Pretože ona je šialenec. Iba tá najnebezpečnejšia a najadrenalínovejšia možnosť ti u nej prejde. Flákanie sa v noci po tmavých uličkách? Prečo nie.. Cesta stopom? Ideme!! Môžeš spolu s ňou realizovať, presne tie nápady, ktoré ti napadnú ako prvé ale stále ich zamietneš kvôli strachu. Ona ťa vždy podporí. Nikdy sa s ňou nenudíš. Stále rozpráva aké trapasy sa jej stali. A ako sa na ženu patrí, ohromne preháňa.
Pozná ťa dobre, pozná ťa výborne.

A ty jej hovoríš všetko. Naozaj všetko. Ale ona sa nikdy nenahnevá, neurazí sa nepovie ti, že si spravila hlúposť. Pretože všetky tie šialenstvá, ktoré si zažila jej pripadajú ako úžasné a dobrodružné veci. Nie nie je hlúpa hus, ktorá na všetko prikyvuje, je to úžasná optimistka.

Druhá: Ona je prvá osoba, ktorej hovoríš o svojom probléme.
Pretože je ako tvoja staršia sestra. Je výbornou poslucháčkou. Na všetko má realistický pohľad a nemá problém povedať ti pravdu do očí. Ale jej rady sú nad zlato. Dôveruješ jej a ona ťa nikdy nezradí. Narozdiel od “tej šialenej” nemá problém ti občas poriadne vynadať aby si sa spamätala 😀 ale robí to preto, lebo jej na tebe záleží. Nepotrebujete stvárať hlúposti, pretože keď ste spolu, tak máš možnosť vyrozprávať sa. Vaše rozhovory sú častokrát vážne debaty o živote a problémoch. A tebe to pomáha… cítiš sa lepšie keď sa vyrozprávaš. Vedie ťa tvojím životom a nikdy sa nezaobídeš bez jej rady.

zdroj: pexels.com

Každé dievča potrebuje 2 kamátky. Tú „šialenú“ a tú „staršia sestru“.  Sú potrebné lebo sú protikladné a vďaka ním, je všetko v úžasnej rovnováhe. Ak ich máš obe tak im hneď povedz ako veľmi ich máš rada a poďakuj im, že sú v tvojom živote 😉

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.