unsplash/Riccardo Fissore

Srdcu sa dá len ťažko rozkázať. Keď sa raz zahladí do nejakého muža, ťažko tomu zabrániť. Ak sa však chceš aspoň trochu vynúť veľkému sklamaniu, tak občas okrem srdiečka skús zapojiť aj rozum. Ten by ti určite našepkal, že od týchto typov mužov si radšej ruky daj preč!

Mamičkin maznáčik

Každý máme radi svoju najdrahšiu osobu mamičku. No mamičkin maznáčik je presne ten typ muža, ktorý ťa bude neustále s ňou porovnávať. Bude ti vyhadzovať na oči, pokiaľ pre neho nebudeš dosť dobrá, ako to bolo pri mame úžasné a aké je to pri tebe.

Čomu sa nevyhneš tiež, že jeho mamulienka bude mať vždy právo strkať nos aj do súkromia a tak trochu vám dirigovať v mnohých smeroch aj váš spoločný život. Ako to celé dopadne? Po ťažkých váhavých rozhodnutí ho opustíš buď ty, lebo to už nebudeš s ním ďalej zvládať, alebo on, pretože nebudeš ako jeho mama. A tak ti ostanú len oči pre plač a výčitky, prečo to takto muselo skončiť…

Sukničkár

Sľubuje ti veľkú lásku, no je to bezpochyby muž, ktorý ti v srdci narobí galibu. Sukničkár sa obzrie bez akejkoľvek výčitky za inou, dokonca jej aj nejakú tu lichôtku utrúsi a s pokojným svedomím ti príde domov, akoby sa nič nestalo.

Bez hanby dokáže poza tvoj chrbát súložiť s neznámou ženou. Príde však čas, kedy sa to dozvieš a hľa, opäť zlomené srdiečko. Takéto správanie mužov voči vlastnej partnerke je skutočne bezočivé, ale jemu je to aj tak v konečnom dôsledku úplne jedno. Tento typ muža vieš rýchlo identifikovať. Stále mu pípajú správy? S mamou asi nepíše…. Či?

Závislák

Závislý na alkohole, či drogách. No to si si vedela teda dobre vybrať. So závislým človekom je veľmi náročne žiť. Pre neho bude vždy alkohol, či iná závislosť dôvodom, prečo žije. Ty budeš len tá „druhá“. Len veľmi zriedkavo sa chcú pacienti liečiť z vlastného presvedčenia. Veľakrát si závislosť ani nepriznajú, a preto nemajú ani v pláne s tým niečo robiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating