A opäť ďalší rozchod. No môžeš to považovať za rozchod, keď ti zlomil srdce muž, s ktorým si ani nechodila? Jedno vieš určite – pocity prežívaš rovnaké.

Bola to láska ako z filmu. Elektrizujúca, plná vášne, nočných rozhovorov, zábavy, nečakaných udalostí, no hlavne plná života a radosti.

Nikdy však s tebou nechodil. Nikdy ťa neoslovil „moja priateľka“, nikdy sa nezmienil o budúcnosti alebo o tom, na čom vlastne ste. Avšak, dával ti nádej, že jedného dňa môžete byť spolu. Nechal ťa, nech uveríš tomu, že môžete žiť tento sen.

Nikdy s tebou nechodil, no aj tak ti zlomil srdce. Túto vlastnosť majú iba muži, ktorí nie sú skutoční chlapi. Mali by sa za seba hanbiť, pretože vzbudia lásku v žene, no bez záruky na to, že ju budú opätovať.

Nebol pre teba ten pravý. Ty si zaslúžiš omnoho, naozaj omnoho viac. Zaslúžiš si lásku, ktorá bude vášnivá, no taktiež bude láskavá, ochotná druhého vypočuť, ktorá sa nebude báť záväzkov, ktorá bude zodpovedná, ktorá bude dospelá a nebude hrať hru „na mačku a myš“. Zaslúžiš si, aby si ťa niekto našiel a už nikdy neodišiel. Niekoho, na koho sa budeš môcť spoľahnúť, že tu bude aj ráno, aj na druhý deň, aj o týždeň či o pár rokov.

Možno si myslíš, keď ti zlomil srdce, že nič z tohto si nezaslúžiš. Že práve zlomené srdce je to, čo ti prináleží. No si na omyle. Ty si zaslúžiš, aby s tebou niekto skutočne CHODIL. Aby s tebou niekto mal vzťah a hrdo ťa všetkým predstavoval ako svoju priateľku. Nikdy, ani v tom najhoršom sne, si nepýtaj menej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.