10 tipov na jedinečné low-cost rande

Romantika nemusí byť drahá. Často sú tie najkrajšie schôdzky práve tie najjednoduchšie a zároveň najoriginálnejšie. Stačí len vedieť, ako na to. My máme pre teba 10 tipov na takéto unikátne low-cost rande.

V dnešnej dobe často zabúdame na čaro jednoduchosti. Mnohým ženám a ani mužom obyčajné rande v podobe prechádzky či zastávky v zmrzlinárni už nič nehovorí.

Páry sa na sociálnych sieťach predbiehajú v tom, kto vymyslí viac adrenalínový výlet, kto absolvuje drahšiu dovolenku či koho polovička dostane luxusnejší dar. A pritom zabúdame na obyčajné, no vždy krásne maličkosti, na ktorých vo výsledku aj tak záleží najviac.

Ak hľadáš spôsoby, ako stráviť príjemný čas so svojou polovičkou bez toho, aby tvoja peňaženka zívala prázdnotou, máme pre teba zopár nápadov. Takto si užijete tú pravú romantiku.

10 tipov na jedinečné low-cost rande

1. Piknik

Nič nie je romantickejšie ako piknik v prírode. Zabaľte si obľúbené jedlo, deku a choďte do najbližšieho parku či niekde na lúku. Užijete si čerstvý vzduch, krásne prostredie a pokojne strávený čas spoločne. Ak by však počasie nevyšlo, môžete si urobiť piknik doma v obývačke.

2. Spoločné varenie

Namiesto drahej večere v reštaurácii si naplánujte večer varenia. Vyberte si recept, ktorý ste obaja ešte neskúšali, nakúpte suroviny a pripravte si chutnú večeru spoločne. Takéto varenie je skvelý spôsob, ako sa naučiť spolupracovať a baviť sa pri vytváraní niečoho chutného.

spoločné varenie
zdroj: unsplash/Jason Briscoe

3. Prechádzka či menšia túra

Prechádzka v prírode je výborný spôsob, ako si vyčistiť hlavu a stráviť kvalitný čas spolu. Vyhľadajte zaujímavé turistické trasy vo vašom okolí alebo sa vyberte na prechádzku do prírody či mesta.

4. Domáce kino

Urobte si filmový večer doma. Vyberte si niekoľko obľúbených filmov alebo seriálov, pripravte pukance, nápoje a užite si príjemný večer v teple vášho domova. Skvelým nápadom je aj tematický filmový večer, napríklad večer komédií, hororov alebo romantických filmov.

Rande - domáce kino
zdroj: Pexels/Edward Eyer

5. Hry pre dvoch

Spoločenské hry sú výborným spôsobom, ako sa zabaviť a zažiť zdravú súťaživosť. Vyberte si stolovú hru, ktorú obaja obľubujete alebo pokojne vyskúšajte niečo nové. Kartové hry, Scrabble alebo Monopoly sú výborné možnosti, ktoré vás zabavia na celé hodiny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating