thoughtcatalog.com

Ak si toho pravého ešte nestretla, tak verím tomu, že si prešla dôkladnou prípravou kritérií, vlastností, ktoré pán „Pravý“ musí mať, aby bol hoden tvojej lásky. Musí byť dostatočne dobrý, musí ti dávať minimálne toľko, koľko ty jemu, lebo ak by to bolo náhodou naopak, nefungovalo by to …jednoducho raz ťa pred domom bude čakať princ na bielom koni, ktorý bude disponovať dokonalou dokonalosťou.

large weheartit.com

Možno to nie sú dlhé desaťročia , je to menej, no pred domom si ma nečakal a nemal si ani koňa. V mojich očiach si dokonalý, ale nie preto, žeby som stále mala nasadené ružové okuliare, ale preto, že každý z nás na svete má svoju druhú časť, druhú polovicu. Vzťah má dve časti, nemusia byť rovnaké, ale sadnú si ako uliate. To je dokonalosť. Bez tej druhej polovice si neviem predstaviť svoj život. Neviem si predstaviť to, že by som ju mohla nahradiť. Je to moja skala, opora, motivácia a najúžasnejší človek, akého poznám.

large-1 weheartit.com

Ak si niekedy uvažovala nad tým, či to, čo prežívaš je to pravé, spýtaj sa sama seba, či sa stal tvoj život krajším.  Pretože by mal. Vzťahom by si mala získať svoju druhú chýbajúcu polovicu a ak sa viac trápiš ako smeješ, zrejme si našla tu chybnú. Láska nie je utrpenie. Tým, že máš pri sebe správneho človeka, by sa ti vo svete, ktorý nie je vždy práve tým najkrajším miestom pre život, malo žiť ľahšie.  V každom jednom vzťahu sa skôr či neskôr vyskytnú prekážky a hádky, ide o to, či máš pri sebe niekoho, s ktorým ich zvládneš a či ich aj rovnako chcete zvládnuť.  A ak je to, v čom žiješ úprimné, tak to nemá dátum trvanlivosti. Je jedno či sú to mesiace, desaťročia, stále je to tam …a ak to stojí za to, budeš to cítiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating