známa herečka

Zatiaľ čo jedna známa herečka porodila po dvoch potratoch, ďalšia má ešte ťažší životný osud. 50-ročnej Christine Applegate v roku 2008 diagnostikovali rakovinu. Po tom, čo vyhrala náročný boj so zákernou chorobou, lekári jej oznámili, že trpí sklerózou multiplex. Jej stav sa pomaly zhoršuje a na Twitteri sa fanúšikom zverila, že už sa bez paličky nedokáže pohnúť ani na krok. 

Christina Applegate svojho času hviezdila ako Kelly v obľúbenom seriáli Ženatý so záväzkami či Smrť nás spojí a vidieť si ju mohla napríklad aj vo filme Bláznivá dovolenka.

známa herečka
zdroj: Instagram/officialchristina_applegate

Známa herečka bojuje s ďalšou chorobou

V realite sa s ňou ale život nemaznal. Jej ťažký životný osud sa ukázal už v roku 2008, kedy jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Musela tak podstúpiť dvojitú mastektómiu. Tento boj sa jej ale podarilo vyhrať, no prešlo 14 rokov a známa herečka bojuje s ďalšou ťažkou chorobou.

Minulý rok v lete ju paparazzi zachytili na fotkách, ktoré všetkých šokovali. Počas prestávky na natáčaní seriálu Smrť nás spojí herečku kolegovia tlačili na invalidnom vozíku. Vtedy fanúšikov na Twitteri informovala, že má opäť zdravotné problémy.

Christine Applegate
zdroj: Instagram/officialchristina_applegate

„Ahojte, priatelia. Pred pár mesiacmi mi bola diagnostikovaná skleróza multiplex. Bola to zvláštna cesta. Ale dostalo sa mi obrovskej podpory od ľudí, ktorí tiež trpia týmto ochorením,“ napísala známa herečka.

Teraz na svoju chorobu prostredníctvom tejto sociálnej siete poukázala opäť. Na Twitteri zverejnila fotku, kde má všetky svoje podporné paličky, bez ktorých sa už nepohne ani na krok. „Čaká ma veľmi dôležitý obrad. Prvýkrát idem do spoločnosti, odkedy mi diagnostikovali sklerózu muliplex. Vychádzkové palice sú teraz súčasťou môjho nového normálu,“ napísala pod najnovší zverejnený príspevok.

Zdroj: Twitter/christina applegate

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News