Pár pri jazere

Máš pocit, že sa v poslednej dobe správa inak? Že to už nie je ten muž, do ktorého si sa zamilovala, a ktorého poznáš v úplne inom svetle? Ak spozoruješ takéto správanie, partner pred tebou niečo tají.

Ak robí nasledujúce 3 veci, je dosť možné, že sa pred tebou snaží niečo schovávať. No ako partnerke by sa ti mal zdôveriť. Keď sa však k týmto bodom pripočíta aj fakt, že máte vzťahové problémy a intímny život je na bode mrazu, potom v tom môže byť aj nevera. Dôležité je, aby ste spolu komunikovali a vyložili karty na stôl.

Robí tieto veci aj tvoj partner? Ak áno, niečo ti tají

Vyhýba sa rozhovoru

Nezáleží na tom, či ste sa kedysi rozprávali v jednom kuse alebo boli vaše rozhovory obmedzenejšie, ak teraz takmer žiadne nie sú a zdá sa ti, že sa im dokonca vyhýba, potom v tom niečo bude. Bojí sa, že sa ho na niečo opýtaš? Má strach, že odhalíš nejaké klamstvo? Nechce, aby ste sa dostali k určitej téme?

Keď ľudia nechcú niečo vysloviť nahlas, vyhýbajú sa každej príležitosti, pri ktorej by sa tak mohlo stať.

Pôsobí rozrušene

Zmenilo sa aj jeho správanie a všímaš si dokonca fyzické zmeny. Ako keby bol mimo – zabúda, čo robil, má zmätené pohyby, padajú mu veci z rúk, nepočúva ťa, keď mu niečo hovoríš, pretože je zamyslený.

Jeho myseľ môže byť niekde inde a tak si neuvedomuje, čo (ne)robí, a že jeho telo dáva najavo to, že v jeho vnútri je istý nepokoj.

Robí tajnosti

V neposlednom rade, naozaj pred tebou niečo skrýva – napríklad telefón, ku ktorému si doteraz mala voľný prístup. Alebo používa výhovorky na to, kde bol a čo robil, či prečo sa niekde zdržal. Tieto skryté problémy sa aj tak raz prevalia. Preto by si sa nemala báť úprimne sa ho opýtať na to, čo sa deje. Ak ti bude aj potom klamať, už to nebude iba o jeho problémoch.

Lásku by malo byť vidieť. Vo vzťahu by si ju dvaja ľudia mali prejavovať často, aby nezapadla prachom a nestala sa z nej iba spomienka. Bohužiaľ, keď ťa muž nemiluje, ale iba s tebou žije, je to ťažké. Znaky v našom nedávnom článku ti prezradia, že ťa neľúbi úprimne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating