Unsplash/Tamara Bellis

Láska je vec komplikovaná a nech sa snažíme pochopiť vzťahy ako veľmi chceme, nikdy to nejde, lebo všetko je také nepredvídateľné. Ale čo vieme pomaly, ale isto zistiť, kedy sa stráca záujem muža a áno, chce sa nás pravdupovediac tak trochu zbaviť. Naozaj na to nepotrebujeme vysokú školu, ani dve či tri, aby pri pozorovaní tohto správania zistili, že oj, niečo už nie je v poriadku.

Niekedy naše polovičky nemajú na to odvahu, aby nám priamo do očí povedali, čo cítia a ako sa vlastne už majú veci. A tak sa snažia pomocou určitého správania nám dať signály, ktoré nám to majú prezradiť.

Nemá záujem s tebou tráviť toľko času, ako kedysi? Ak si spozorovala, že v poslednej dobe s tebou partner trávi stále menej a menej času, môže to byť tým, že sa začína nudiť, ale aj to, že nepriamo ti chce naznačiť, že je čas sa rozlúčiť a ísť ďalej.

Rovnako takým signálom je aj to, keď sa prestáva pýtať na teba, ako sa máš, aký si mala deň. Bežné otázky, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať ako banalita, ale popravde sú akýmsi základom. Pamätáš si ešte na vaše začiatky? keď ste sa nevedeli nabažiť toho druhého?

Môže sa stať aj to, že ti povie, že sa nudí. V jeho hlave ale pritom nemusí byť to znenie, že sa fakt nudí a že chce, aby ste niečo spolu podnikli. Opäť, nepriamo ti chce naznačiť, že váš vzťah už nemá tú iskru a nie je v ňom šťastný.

Úprimne, keby mu záležalo na vašom vzťahu, robil by všetko možné, aj hory by prenášal, len aby ste si našli k sebe znova cestu. To však nie je koniec sveta. Všetko, čo má raz skončiť, má svoj dôvod. Lebo to je kľúč pre nové dobrodružstvá a niečo, čo ti je určené!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating