Pexels/Mathilde Langevin
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Reč tela toho dokáže o nás prezradiť pomerne veľa. V našom kvíze sa môžeš otestovať, či dokážeš rozoznať jednotlivé znaky a to, čo všetko dokáže telo prezradiť. Teraz sa zameriame na mužov a na to, kedy nám svojím správaním dávajú najavo, že nás chcú dostať do postele.

Tieto prejavy sú najsilnejšie v zoznamovacej fáze, kedy ste sa začali stretávať a niečo sa medzi vami pomaly buduje. Možno je medzi vami veľká chémia a iskry lietajú na všetky strany. Chlap ti však málokedy na rovinu povie, že sa chce s tebou vyspať. Radšej ti to dá najavo tým, čo bude robiť.

V prvom rade sa ťa snaží hypnotizovať očami a vždy udržiava očný kontakt. Sem-tam môže žmurknúť, aby v tebe vyvolal hravosť. Ak si pri zízaní na teba oblizne pery alebo do nich zahryzne, je to jasný znak. Pri flirtovaní to síce robia skôr ženy, no aj muži to zvyknú využívať. O to viac tým dokáže zaujať.

Ak sedíte vedľa seba, snaží sa dostať do tvojho osobného priestoru. Chce byť v tvojej blízkosti. Nenápadne sa ťa dotýka alebo nechá svoju ruku položenú na tvojej nohe o sekundu-dve dlhšie, než je vhodné. Ak sa poznáte už o čosi dlhšie, môže ti ponúknuť masáž, aby ťa mohol chytať.

Pri sedení má nohy široko rozkročené, pretože sa chce predvádzať a ako keby ťa pozýval, aby si ho viac spoznala. Snaží sa, aby jeho nohy smerovali k tebe a nie naopak. Je proste otvorený všetkému, čo by z tvojej strany mohlo prísť.

Prezradiť ho môžu aj jeho reči. Má nemiestne poznámky, vtipkuje o se*e alebo sa ťa pýta na tvoj intímny život. Všetko sa snaží zaobaliť do humoru, pretože nechce, aby si sa cítila nepríjemne alebo trápne.

Ak mu to situácia dovoľuje, chce sa stať tvojím hrdinom a snaží sa ťa ochraňovať. Chce, aby si sa pri ňom cítila bezpečne, čo mu otvára bránu k tomu, aby si sa mu oddala celá. Je to presne to, čo si zaumienil hneď na začiatku a urobí všetko pre to, aby to dosiahol.

Ako sama vidíš, čítať v mužoch je pomerne jednoduché. Kým my ženy sme sofistikovanejšie a svoj záujem často skrývame aj za maličké prejavy flirtovania, páni svoj záujem ukazujú viac než jasne. A ak mu to ide dobre, veľa žien má problém odolať. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating