Unsplash/Isabell Winter

Ak sa chlap do teba zahľadí alebo nebodaj zaľúbi, veľmi ľahko ho vie prezradiť to, čo robí a ako sa správa. Odhalia ho dokonca aj správy, ktoré ti posiela a celkovo štýl, akým s tebou komunikuje. Stačí si všímať detaily. 

Ak pri písaní s tebou robí týchto 6 vecí (alebo aspoň väčšinu z nich), môžeš si byť istá, že je úplne do teba a najradšej by s tebou už chodil. Možno len nenabral zatiaľ odvahu urobiť prvý krok, prípadne čaká, či niečo urobíš ty.

Píše ti hneď ráno a pred spánkom

Ak vstáva skôr ako ty, každé ráno si nájdeš od neho správu hneď po prebudení. Alebo ti napíše hneď, ako sa preberie. To isté sa deje večer pred spaním. Ste vlastne v neustálom kontakte od rána do večera.

Nenastane trápne ticho, kedy nevieš ako pokračovať

Vďaka tomu medzi vami nenastane žiadna trápna medzera, po ktorej nebudete vedieť čo odpísať. Vždy sa máte o čom baviť a keby si si teraz pozrela históriu vašich správ, určite by si zistila, že je nepretržitá a nevynechali ste ani jeden deň.

Odpisuje hneď, ako mu napíšeš

Ani si nepamätáš, kedy by si musela na jeho správu čakať dlhšie ako pár sekúnd, maximálne minút. Vyzerá to tak, že má celý deň mobil v rukách a čaká iba na to, kedy sa mu ozveš, aby na to hneď mohol reagovať. Ide o neklamný znak toho, že mu na tebe veľmi záleží a venuje ti svoj čas.

Vždy sa ťa snaží rozveseliť

Svojimi správami ti chce zdvihnúť náladu, ak sa napríklad posťažuješ, že sa necítiš úplne najlepšie. Píše ti vtipy, posiela hlasovky alebo videá s roztomilými zvieratkami, ktoré rozveselia úplne každého. Záleží mu na tom, aby ti bolo dobre.

Veľa sa ťa pýta a zaujíma sa o teba

Nepreberáte iba hlúposti alebo bežné záležitosti dňa, ale veľa sa ťa vypytuje na tvoj život a to, ako sa cítiš a čo by si chcela v živote dosiahnuť. Vôbec to nie je o tom, že by hovoril iba o sebe, skôr naopak. Chce sa o tebe dozvedieť čo najviac a čo je ešte dôležitejšie, pamätá si takmer všetko, čo si mu kedysi spomenula.

Používa veľa smajlíkov a gifiek

Pri písaní používa smajlíky a nerobí mu problém posielať ti srdiečka alebo podobne zamerané emotikony. To isté platí o gifkách. Vždy sa snaží nájsť presne také, ktoré by charakterizovalo to, o čom sa práve bavíte. Aj takýmto spôsobom ti vždy zdvihne náladu a písanie s ním ťa baví.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating