Páčim sa mu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa ti zapáči nejaký chlap, určite máš v hlave otázku „páčim sa mu aj ja“? Je to úplne prirodzené a pochopiteľné, pretože nechceme míňať svoj čas a energiu na niekoho, kto o nás nemá skutočný záujem.

Pokiaľ si ho videla naživo a dokonca sa aj bavíte, je oveľa jednoduchšie pochopiť, či sa mu tiež páčiš. Prezradí ho jeho telo, pohľad na teba a to, ako sa bude správať.

Avšak v prípade, keď sa zoznamuješ s niekým na internete alebo sociálnych sieťach, je to ťažšie. Môžeš mu byť sympatická a môže ti hneď začať písať a volať ťa na prvé rande, ale občas sa môže správať divne, nerobiť skoro nič a ako keby vyčkávať. Dávaj si pozor, pretože môže ísť o breadcrumbing. 

Fenomén, ktorý je veľmi populárny

A hlavne v internetovom priestore. Ide o anglický výraz breadcrumbing a jeho doslovný preklad je „mrvenie chleba“. Ide o to, že muž, ktorý sa ti páči, z času na čas ti dá lajk na fotku, možno nechá nejaký komentár alebo ti sem tam napíše. Takýmto „mrvením chleba“ naráža na to, že si mu tiež sympatická, ale ďalej sa to vôbec nemusí rozvíjať.

Bude to robiť tak často, aby si nestratila o neho záujem. Vie, že sa ti páči alebo že je celkovo pekný a páči sa mnohým ženám. Dokonca to môže robiť aj naschvál, aby udržal tvoju pozornosť a zároveň potešil svoje ego. Ale treba povedať, že nie každý to robí schválne, častokrát si to ľudia ani neuvedomujú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating