instagram/jovi_travel

Drahá žena, nikdy sa neuspokoj s málom, ak vieš, že si zaslúžiš veľa. Randi iba s mužom, o ktorom vieš, že je ochotný ti dať celé svoje srdce, nie len časť z neho.

O čom by potom láska bola? Ako môže byť láska úprimná, keď by ti niekto nedal celé srdce?

Randi s mužom, ktorý pôjde s tebou do skutočného vzťahu. Ktorý ťa zavolá von vtedy, keď bude chcieť, nie vtedy, keď sa bude nudiť a nebude mať čo robiť. Randi s mužom, ktorý ťa predstaví rodine a priateľom. Nie s takým, ktorý ťa bude schovávať a stretnutia budú náročné, pretože nebudete môcť nikam ísť.

Randi s mužom, ktorý ti dá celé svoje srdce a ponúkne ti všetko, čo bude v jeho silách. Nie s takým, ktorý si nechá otvorené zadné dvierka a vzťah bude chcieť nezáväzný.

V dnešnej dobe je veľmi jednoduché sa rozchádzať, je veľmi jednoduché zbaliť si veci po prvej hádke a odísť. Oveľa ťažšie a náročnejšie je zostať a bojovať o vzťah. Oveľa ťažšie je zostať aj vtedy, keď zistíš, že má ten druhý niečo, čo ti vadí a prekáža.

No ako sa hovorí: „Keď sa o veci a ľudí staráš, zostanú.“

Randi s mužom, ktorý bude veriť v pravú lásku a bude sa o teba zaujímať. Ktorý sa bude snažiť a neodíde po prvom probléme. Nájsť takého muža je ťažké, no keď ho nájdeš, nenechaj ho odísť.

Randi s mužom, ktorý ti dá celé svoje srdce, no daj mu ho aj ty. Do vzťahu sa neoplatí ísť len polovične. Nestojí to za to. Láska je krásna a mala by si si ju vychutnať so všetkým, čo prináša. So všetkými dobrými vecami, no aj s tými zlými vecami.

Aby si si mohla povedať, aj keď to možno skončí, že si do toho išla naplno a milovala si z celého srdca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating