Naša najúspešnejšia tenistka má vo svojom živote ďalší dôvod na radosť. Jej milovaný syn Jakubko, ktorý je pre ňu aktuálne stredobodom pozornosti, dostal svoju prvú „pracovnú“ ponuku. A nie hocijakú. S novinkou sa pochválila na svojom Instagrame.

Malý Jakub je hviezdou jej profilu a s fanúšikmi sa rada delí o vybrané momenty z ich súkromia. Dokonca po ňom pomenovala aj svoj luxusný obchod s detským oblečením, ktorý sa nachádza v Bratislave. Teraz bude jeho tvár zdobiť stránku v kalendári, keďže celebritnú mamičku oslovili so zaujímavou ponukou, ktorú žiadne dobré srdce neodmieta.

Keď oslovili Jakubka na fotenie pre 9. ročník charitatívného kalendára Nadáciu detského kardiocentra, neváhala som ani sekundu. Je to úspešný projekt, ktorý pomáha deťom s ochorením srdca, zbierajú peniažky na lepšie vybavenie a vzdelanie pre lekárov,“ oznámila najnovšou fotkou na profile Dominika svojim sledovateľom.

Kalendáre s názvom Cez umenie k detskému srdcu pre rok 2022 s detičkami sa tak predávajú preto, aby sa podporila dobrá vec a za peniaze sa mohlo pomôcť nadácii, ktorá sa zasa snaží pomúcť chorým deťom. Toto je od Domi krásne gesto, však?

Fotka Jakubka v kalendári

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.