Keď sa povie meno Silvia Kucherenko, mnoho ľudí má v hlave stále predstavu ženy, ktorá bola často terčom kritiky kvôli svojmu vzhľadu. Veľké pery a estetické zákroky boli jej poznávacím znamením, no dnes už 39-ročná modelka stavia viac na prirodzenosť, vďaka čomu sa jej dostáva mnoho chvály.

Počas tohto roka si nechala zmenšiť pery, zbavila sa hustých umelých mihalníc a stavila aj na jemnejšie líčenie, čo spôsobilo, že vyzerá oveľa mladšie ako kedysi. Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 515-tisíc followerov, teraz zverejnila záber z minulosti, pri ktorom si zrejme uvedomila, že to možno s „vylepšeniami“ trochu preháňala.

Oveľa väčšie pery, predĺžené vlasy, tmavé obočie aj dlhé a výrazné mihalnice – to všetko je už pre blondínku, ktorá aktuálne pracuje na svojom magisterskom titule, minulosť. „Už ani ja by som sa nespoznala. To bola doba,“ napísala pod fotku, kde porovnáva svoje staré a nové ja.

To je 100 a jedno. Vľavo, prepáčte, úplná umelina a o kráse nemôže byť ani reč, ale vpravo klobúk dole, čo ste so sebou spravili. Naozaj krásna jemná žena sa z vás stala,“ znie jeden z pochvalných komentárov. Komplimentov sa však nazbieralo oveľa viac.

Páčila sa ti Silvia viac predtým alebo teraz?

Dnes podľa fanúšikov pôsobí viac dievčensky a prirodzene

Táto Silvia je už minulosťou

Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.