Instagram/jan_kolenik, Instagram/druhasanca_funpage

Niektoré osobnosti sa už stihli k tancu vyjadriť aj na svojich instagramových profiloch.

„Poprosím viac takýchto upútaviek @letsdance.markiza, takéto (ne)pohyby sú môjmu srdcu blízke, uvidíme ako to bude s tým valčíkom. Extrémne sa teším, špičky prepínam už aj keď venčím psa, všetko robím na doby a z auta vystupujem výlučne cez vystreté koleno. Dúfam, že sa tešíte aj vy, bude sa na čo pozerať, pretože ako sa hovorí, kto tancuje, tomu nie je zima,“ podelil sa Adam Bardy na svojom profile.

Ján Koleník to zhodnotil stručne a prezradil iba to, že to bude žúr. Veľkú radosť má aj komik Fero Joke.Skáčem jedna radosť cez prahy. 😂 Parkety sa mi už doma rozchádzajú od tanečného rytmu v nohách. Ťapka ako moja tanečná partnerka tiež klepoce po domácom parkete. Do toho si ešte aj čo-to zaspievam do rytmu,“ zhodnotil s humorom. 

Fanúšikom sa prihovorila aj herečka Kristína Svarinská. „Challenge accepted 🔥 Kamoši, tak najaktuálnejšia vec z aktuálnych sa bude diať práve teraz. Nielenže som odpálila instáč, rozhodla som sa evidentne odpáliť si aj telo a dušu na tanečnom parkete. Update soon, dovtedy sa opatrujte a buďte v strehu,“ odkázala im.

Z tréningu sa ozval aj politický moderátor Michal Kovačič. „Je to makačka, ale veľmi ma to baví. Na Lets Dance trénujeme už druhý týždeň, v dni keď to stíham, tak aj dvojfázovo, ráno aj večer. Nezdá sa to (veď je to len tanec🙂), ale aj keď som zvyknutý často behávať 5-10 kilometrov, toto je fyzicky náročnejšie. Zároveň je to ale veľká sranda a už som sa naučil kroky, o ktorých som si na začiatku hovoril: NO WAY!“

Určite si pozri prvú oficiálnu upútavku, v ktorej uvidíš známe osobnosti inak, než si zvyknutá. Nepochybne najviac zaujalo práve mužské obsadenie, konkrétne Janko Koleník s mladším kolegom Adamom Bardym, ktorí predviedli trochu odvážnejšie pohyby. Bude sa na čo pozerať!

Na koho sa v tanečnej súťaži tešíš najviac?

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News