Drahá S.,

asi nie je správne a nie je fér žiadať ťa, aby si na mňa počkala. Koniec koncov, som to ja, kto odišiel. No ak by som mal staviť všetky peniaze, tak ich stavím na nás dvoch.

Nemôžeš poprieť, že je medzi nami veľmi silné puto. Nedokážem ani opísať, ako sa pri tebe cítim. Keď sa smeješ na mojich hlúpostiach. Keď ťa schovám do náručia a vidím, ako nachádzaš pokoj a domov. Nikdy som sa s nikým necítil ako s tebou a nechýbaš mi preto, že by som bol osamelý, ani pre naše pekné spomienky. Chýbaš mi jednoducho ty. Chcem ísť domov.

Viem, že je odo mňa sebecké žiadať, aby si na mňa počkala a nevenovala svoju pozornosť, dotyky a bozky inej duši. Je sebecké žiadať, aby niekde v tvojej mysli aspoň trochu horela myšlienka na mňa. No nemôžem si pomôcť, musím sa ťa to spýtať.
tumblr_lbks5wslrm1qawpa6o1_r1_1280foto: tumblr

Nedokážem si ťa predstaviť s niekým iným. Jediné, v čo dúfam je, že keď sa vrátim, ešte stále budeš cítiť to puto, ktoré si medzi nami pamätám.

Nikdy som ti nechcel ublížiť a nechcel som ani odísť. No prišla príležitosť a ja som v ťažkých časoch súhlasil. Odišiel som, pretože som si myslel, že tam vo svete ma niečo čaká. Aby som zistil, že všetko, čo som kedy chcel, stálo celý čas predo mnou.

Vždy sa budem cítiť vinný za svoj odchod, no dúfam, že pochopíš, že som to jednoducho potreboval v tej chvíli urobiť.

Neustále na teba myslím. Prehrávam si všetky tie pekné chvíle.

Všetky tie pekné chvíle, ktoré sme spolu zdieľali a kedy som vedel, že je to medzi nami skutočné. Nedokážem zniesť myšlienku, že by som ťa mal stratiť kompletne.

Si výnimočná žena a zaslúžiš si celý svet. Celý svet, ktorý som pripravený ti dať.

Nechcem vidieť, ako ťa objíma iný muž. Nechcem, aby si sa zobúdzala vedľa niekoho iného. Nechcem, aby ten pocit, keď ťa držím za ruku a hrdo kráčam po tvojom boku, spoznal aj iný muž. Chcem to byť stále ja, kto sa ti tak nesmelo pozerá na pery, keď si myslím, že ma nevidíš. Chcem to byť ja, kto ťa bude rozosmievať aj uprostred hlúpej hádky.

Nemal by som ťa žiadať o to, aby si počkala. Netuším, aké máš plány. Ale robím to. Ak treba spomaliť, spomalím. Ak treba priletieť, priletím. Ale nechcem už stráviť ani jednu noc s pomyslením, že tu nie si.

Všetko čo viem je, že ťa stále ľúbim a ticho dúfam, že ma ľúbiš tiež.

Tvoj Tomáš.

foto: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating