H&M
H&M

H&M s hrdosťou predstavuje kolekciu s uvoľneným oblečením na pláž. Prežite bezstarostné prázdninové dni v dokonalých a pohodlných kúskoch. Mini Capsule zahŕňa maxi šaty, kaftany a zladený top so sukňou – všetky sú vyrobené z bavlny s certifikátom Regenerative Organic®. H&M Studio Mini Summer Capsule bude dostupná online na hm.com od 4. júna 2024.  

Kolekcia H&M Studio Mini Summer Capsule je inšpirovaná prázdninovou uvoľnenou náladou a stelesňuje túžbu po cestovaní. Dokonalým kúskom sú svetlé maxi šaty na ramienka vo farbe západu slnka s kvetinovými aplikáciami, ktoré vytvárajú jemný efekt. Podobne uvoľnenú siluetu majú čierne maxi šaty s výstrihom na ramienka, ktorých rozšírená sukňa a špagetové ramienka pôsobia jemne dramaticky.

H&M
zdroj: H&M

Na pláž sa hodia dva kaftany, krátky čiernobiely s letnou potlačou morských hviezdic alebo dlhšie biele priesvitné šaty s viazaním. Ďalej v kolekcii nájdeme zladenú braletku a rozšírenú sukňu s výšivkou abstraktných aplikácií v marhuľovom odtieni zapadajúceho slnka.

Každý kúsok bol vyrobený s použitím regeneratívnej organickej bavlny s certifikáciou Regenerative Organic®. Bavlna Regenerative Organic Certified® je bavlna pestovaná bez použitia umelých pesticídov a hnojív a neobsahuje geneticky modifikované organizmy (GMO). Poľnohospodárstvo Regenerative Organic Certified® sa zameriava na dobré životné podmienky zvierat, obnovu pôdy a život poľnohospodárov.

H&M
zdroj: H&M

„Touto kolekciou sme chceli vytvoriť edíciu prázdninových outfitov, ktoré môžete nosiť prakticky kedykoľvek a pri akejkoľvek príležitosti, a ktoré vás prenesú z pláže pri drinku na terase až po večeru pod holým nebom. Všestrannosť bola pre náš tím návrhárov kľúčová a boli odhodlaní vytvoriť dokonalé letné šaty, po ktorých budú naše zákazníčky siahať rok čo rok, a to z vysoko kvalitnej bavlny, ktorá spĺňa štandardy certifikátu Regenerative Organic,“ hovorí Ann-Sofie Johansson, head of design womenswear and creative advisor v H&M.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista