Princ Harry a Meghan spolu na verejnosti
Instagram/dukeandduchessofsussexdaily/duchess_daily

Princ Harry a Meghan Markle sa po posledných životných ranách a špekuláciách objavili bok po boku na verejnosti. To, ako sa správali a či medzi nimi bolo nejaké napätie, opísal portál ABC News.

Vojvodovia zo Suss*xu sú neustále v centre pozornosti. Svet ich sleduje najmä po posledných udalostiach, ktoré sa mali stať v ich súkromí, ale aj rodine.

Princ Harry a Meghan Markle vraj vôbec netušili, čím si prechádza ich švagriná Kate Middleton, no to nie je všetko. Údajne sa majú rozchádzať už dlhých 9 mesiacov. Podľa ich najnovšieho verejného vystúpenia to však tak vôbec nevyzerá.

Princ Harry a Meghan Markle bok po boku na verejnosti

Princ Harry a Meghan Markle sa minulý piatok zúčastnili súťaže Royal Salute Polo Challenge, ktorá sa konala vo Wellingtone na Floride. Ide o podujatie určené pre charitatívnu organizáciu princa, ktorej cieľom je podporovať duševné zdravie a pohodu mladých ľudí postihnutých HIV.

Podľa portálu ABC News tento deň spečatili láskyplným bozkom. Po víťazstve Harryho tímu mu trofej odovzdala Meghan a potom si na pódiu pred všetkými dali oslavný bozk. Dokonca si ešte aj zladili oblečenie a na udalosť prichádzali ruka v ruke. Vyzerá to teda tak, že medzi nimi žiadna veľká kríza nie je.

Toto podujatie sa konalo iba deň potom, čo vojvodovia oznámili, že vydajú 2 projekty v spolupráci s Netflixom.

Hovorca páru vo vyhlásení pre ABC News uviedol, že Meghan pripravuje sériu literatúry faktu, ktorá bude oslavovať radosti z varenia, záhradkárčenia, zábavy a priateľstva. Druhý projekt bude obsahovať jazdecké pólo, ktoré obľubuje Harry. Miniséria je opísaná tak, že poskytne divákom bezprostredný prístup do sveta profesionálneho póla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Zdá sa teda, že po spoločnom seriáli, kde opísali ich nie celkom príjemné chvíle strávené v kráľovskej rodine, si na Netflixe budeme môcť vychutnať ďalšie ochutnávky zo života Harryho a Meghan.

Zdroj: ABC News

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News