Instagram/leosmares

Tomu sa povie krásna správa! Český spevák, moderátor a porotca SuperStar, Leoš Mareš, sa veru nenudí. Na svojom Instagrame sa pochválil, že spolu s manželkou Monikou očakávajú prírastok, a tak sa z neho stane už trojnásobný otec. Konkrétne by to malo byť v marci. 

Leoš na svojom profile zverejnil obrázok s animovaným bocianom, čím všetkých poriadne prekvapil. Svoju Moniku s bruškom zatiaľ neukázal, no keďže bábätko by malo prísť na svet v marci, určite sa už trošku zaguľatila.

Moderátor je otcom 15-ročného Jakuba a 12-ročného Matěja, ktorých má z predchádzajúceho manželstva. So súčasnou manželkou Monikou je od roku 2018 a majú doslova ukážkový vzťah. 

Pod príspevkom v komentároch sa ihneď začali hromadiť gratulácie od známych osobností slovenského a českého šoubiznisu. Poblahoželali mu napríklad Marián Čekovský, Monika Bagárová, Veronika Nízlová, Dara Rolins, Jany Landl či Karin Haydu.

zdroj: Instagram/leosmares

Keďže by do rodiny Marešovcov malo čoskoro pribudnúť bábätko, z chlapcov sa stanú starší bratia, ktorí budú mať dôležitú úlohu – postarať sa a ochrániť svojho nového bračeka alebo sestričku.

Z celého srdca gratulujeme! 

Zdroj: Instagram/leosmares

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News