Instagram/leosmares

Český moderátor Leoš Mareš sa vo štvrtok stal trojnásobným otcom. Jeho manželka Monika mu porodila dievčatko, ktoré bolo po dvoch synoch určite príjemným prekvapením. Dvojica totiž pohlavie nepoznala až do pôrodu. Verejnosti to oznámil naozaj originálne, screenshotom správ, ktoré posielal jeho maminke. 

45-ročný herec a spevák najskôr neukázal svoj malý poklad, pridal iba fotky rozbitej škrupiny znázorňujúcej, že už je dieťatko na svete a spomínanú konverzáciu s mamou. Doposiaľ sme nepoznali ani meno dcérky, no Leoš ho konečne prezradil.

Šťastný otecko zverejnil fotku svojho dievčatka, kde môžeš vidieť, že dostala pekné meno Alex. Nie Alexandra, ale skrátene Alex. Za týmto menom sa totiž ukrýva veľmi milý príbeh. Rodičia mali pripravené len jedno univerzálne meno, ktoré by mohli použiť pre obidve pohlavia.

„Je to tak. Bol by to Aleš Mareš. Mali sme jedno meno pre oba varianty. Nevedeli sme pohlavie, ale vedeli sme, že to bude proste Alex,“ prezradil Leoš vo svojom príbehu, pričom pochválil český portál, ktorý na to ako jediný prišiel.

Celkom zaujímavý nápad, čo povieš?

zdroj: Instagram/leosmares

Zdroj: Instagram/leosmares

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News