Instagram/leosmares

Tak sa konečne dočkali! Český moderátor, herec a spevák Leoš Mareš sa stal trojnásobným otcom. Na svojom instagramovom profile to oznámil naozaj originálne. Prezradil zároveň aj pohlavie, ktoré bolo doteraz neznáme. Pribudla k dvom synom konečne dcérka alebo to je ďalší chlapec?

Leoš Mareš sa oženil s Monikou v roku 2018 po približne troch rokoch randenia. Pre ňu ide o prvé dieťatko, na ktoré sa obaja veľmi tešili. Radostnú správu oznámili v októbri a už vtedy sa objavovali špekulácie o tom, či to bude dievčatko alebo chlapček.

Vo štvrtok podvečer pridal Leoš fotografiu rozbitého vajca a prázdnej škrupinky s krátkym popisom „A je to…“.

O pár hodín neskôr zverejnil screenshot z konverzácie s jeho maminou, kde jej túto krásnu správu prezradil a zároveň sa podelil aj s pohlavím bábätka. Leošovi a Monike sa narodilo dievčatko, ktoré je zdravé, a to je najdôležitejšie. Meno zatiaľ neprezradili.

Leoš má aj dvoch synov z predchádzajúceho vzťahu, ktorým pribudla sestrička, o ktorú sa budú určite pekne starať a ochraňovať ju.

Pod oboma príspevkami sa ihneď množili blahoželania od známych slovenských a českých osobností. Ozvali sa napríklad Jan Bendig, Karin Haydu, Zuzana Strausz Plačková, Monika Bagárová, Dara Rolins, Veronika Nízlová a mnohí ďalší. My sa pridávame tiež a šťastnej rodinke prajeme len to najlepšie a dievčatám najmä veľa zdravia.

Moderátorovi pogratulovali aj známe osobnosti

zdroj: Instagram/leosmares

Rodinka Leoša a Moniky sa rozrástla

Leoš so svojimi dvoma synmi

Zdroj: Instagram/leosmares

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News