YouTuber Expl0ited
Instagram/expl0ited_/leosmares

YouTuber Expl0ited na svojom Instagrame vyrozprával príbeh, ako sa chcel skamarátiť s Leošom Marešom. Každý deň mu do directu posielal obrázky a videá zvieratiek capybar a známy moderátor ho za to zablokoval.

Iba pred niekoľkými dňami sa Peter Altof, ktorý na sociálnych sieťach vystupuje pod menom Expl0ited, pustil do slovenských influenceriek. Zdá sa, že malý konflikt má aj s ďalšou známou tvárou šoubiznisu.

Expl0ited u Leoša Mareša skončil

Expl0 je známy svojimi výstrelkami a zvláštnym zmyslom pre humor. Aj vďaka tomu sa preslávil na sociálnych sieťach, kde jeho publikum tvorí mladšia generácia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Zmysel pre humor má spoločný so známym českým moderátorom Leošom Marešom, s ktorým sa chcel skamarátiť cez Instagram. Ten ho namiesto toho zablokoval.

„Mňa si zablokoval Leoš Mareš na Instagrame. Ja som si povedal, že by bolo strašne cool sa skamošiť s Leošom Marešom, tak som mu každý deň posielal obrázky a videá s capybarami. A dneska, keď som mu chcel poslať jednu fakt cute, tak to nešlo. Som zablokovaný,“ priznal Expl0ited v stories na svojom Instagrame.

Známy YouTuber si tieto videá uložil do vybraných na svojom profile pod názvom „Leoš!“ a nájdeš ich po kliknutí SEM. Dokonca tam ukázal aj správy, ktoré moderátorovi denne posielal a ako dôkaz pridal aj screenshot Leošovho profilu, kde už nemôže vidieť jeho príspevky, počet followerov a profilovú fotku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Leoš Mareš (@leosmares)

Vyhlásil mu „vojnu“

„To neni v pohode. Ja som mu posielal zlaté capybary, motivačné capybary, afirmačné capybary. Natiahol som po ňom takto priateľskú ruku, chlpatú. A on mi po nej tak plesol,“ zavtipkoval Peter so slzami v očiach a dodal, že na to nezabudne.

Expartner Kristíny Svarinskej pomocou stories k podobnému činu povzbudil aj svojich followerov, ktorí Leošovi ihneď poslali niekoľko obrázkov capybar. Toto je vojna! Už teraz sa ti hemžia v dm-s stovky obrázkov capybar,“ vyhlásil YouTuber na záver.

Zdroj: Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News