Na čo sa môžeme tešiť v najbližších dňoch na Netflixe? Trailery na nové filmy a seriály vyzerajú lákavo! Tak čo, ktorý si pozrieš?

FILMY:

CADAVER

V čase hladu po jadrovej katastrofe sa trojčlenná rodina zúčastní charitatívnej akcie v hoteli, ktorá naberie temný smer, keď ľudia začnú miznúť. Premiéra je naplánovaná na 22. októbra.

OVER THE MOON

Slávny Disney animátor Glen Keane animovanú rozprávku, príbeh o dievčati, ktoré sa pokúša vycestovať na mesiac, aby dokázala existenciu boha Mesiaca. Premiéra je naplánovaná na 23. októbra.

HOLIDATE

Dvaja mladí ľudia začnú predstierať randenie iba kvôli tomu, aby neboli na vianočné sviatky sami. Predstieranie však nebude nadlho, pretože sa do seba zamilujú. Romantická komédia v podaní Emmy Roberts v hlavnej úlohe. Premiéra je naplánovaná na 28. októbra.

NOBODY SLEEPS IN THE WOODS TONIGHT

Tínedžeri, ktorí sú závislí na telefónoch prídu na rehabilitačnú kúru na víkend do lesa. Nevinné kempovanie sa ale veľmi rýchlo zmení na nočnú moru. Premiéra je naplánovaná na 28. októbra.

THE DAY OF THE LORD

Ďalší film, po ktorom nebudeš vedieť zaspať. Zúfalý otec navštívi svojho starého kamaráta kňaza, aby mu pomohol ochrániť svoju dcéru pred posadnutím diablom. Premiéra je naplánovaná na 30. októbra.

SERIÁLY:

SOMEONE HAS TO DIE

Limitovaná séria príbehu, ktorý sa odohral v Španielsku v roku 1950. Láska medzi mladým mužom a tanečníkom vyvolá zdrvujúce následky. Premiéra je dnes.

BARBARIANS

Séria je založená na bitke pri Teutoburskom lese, ktorá bola skutočná a počas ktorej spojenectvo germánskych kmeňov prepadlo tri rímske légie. Premiéra je naplánovaná 23. októbra.

MOVE

Brilantní tanečníci a choreografi, ktorí chcú ukázať svoj jedinečný talent svetu. Premiéra je naplánovaná na 23. októbra.

THE QUEEN’S GAMBIT

Nová miniséria adaptácie rovnomennej knihy od Waltera Tevisa. Príbeh o sirote, ktorá zdedila neuveriteľné šachové nadanie. Premiéra je naplánovaná na 23. októbra.

Zdroje: netflix.com, thrillist.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.