pixabay.com

Ona je vo vzťahu, v ktorom nie je šťastná a ty si ich vystriedal už štyri len preto, lebo si dúfal, že niektorá z nich by ju mohla nahradiť.

Milujete sa, žiaľ ani jeden z vás to nedokáže dať druhému najavo a to len kvôli hlúpemu namýšľaniu. Ja nie som dosť dobrá. On je lepší ako ja. On si zaslúži lepšiu. Ona je šťastná s iným. A viete kde sa skrýva pravda?

Ona po každej hádke s ním plače a chce pocítiť tvoje objatie. Každý večer, keď zaspáva si predstavuje množstvo scenárov s tebou. Zatiaľ čo o ňom sa jej snívajú hrozné sny, s tebou v nich prežíva najkrajšie chvíle. Nech má akokoľvek zlú náladu, keď ťa stretne, hneď má ten najsladší úsmev na perách. Pri každom tvojom vzťahu chce, aby si bol šťastný, pretože na to máš právo, ale i napriek tomu dúfa, že raz budeš šťastný s ňou. Bojí sa, že ti tie ženy ubližujú ale aj toho, že si príliš nestály, keď vidí ako krátko ti vzťahy vydržia.

Lenže ona nevidí, ako v tých všetkých márne hľadáš ju.

Vždy, keď uvidíš jej novú fotku, máš chuť jej napísať, aká je krásna, aká je dokonalá, jedinečná, úžasná… No jediné, čo si dovolíš je dať jej tam nevinné srdiečko ako všetci ostatní. Keď ju vidíš nešťastnú, chceš jej vyčariť ten najkrajší úsmev, ktorý má vždy, keď sa na teba usmeje. Pri každom jej ahoj sa ti zachveje hlas, pretože ju chceš objať, pobozkať a povedať jej ako ju miluješ. Samozrejme to nikdy neurobíš, pretože vieš, že je zadaná a keby po tebe túži, bola by sama a ty by si to vedel, pretože ona nie je žena, ktorá bude vyčkávať na princa, ona je žena s veľkým Ž.

Ty ale nevidíš, že ona je s ním len zo strachu. Bojí sa ho opustiť, predsa je to chlap, čo jej hodil záchranné koleso, keď ho potrebovala. Držal ju nad vodou, až do jedného dňa, kedy jeho ego prevýšilo rozum a pustil ju späť do vody s kameňom v ruke. A pokiaľ by sa pokúsila dať mu zbohom, skončila by na ulici, krvavá, bez práce a s tyranom v pätách. Jednoducho by jej spravil zo života peklo. A to je to, o čom si ty nikdy nič nevedel a nie len ty, vlastne nikto.

View this post on Instagram

Let her go – 6lack

A post shared by Kai Böttcher (@kai.boet) on

Možno prejavenie tvojej lásky by bolo jej záchranou. Zobral by si ju pod ochranné krídla a strážil by si ju ako najväčší poklad. Miloval by si ju, a tak by sa jej  zahojili všetky, nie len fyzické ale najmä psychické rany, ktoré spôsobil, kým bola s ním. Nedovolil by si mu už nikdy sa k nej priblížiť. Rozhodne si väčší chlap ako on, takže strach z neho nie je ten problém…

Je to strach z nej. Že nie si pre ňu dosť dobrý. Nie si to, čo ona chce, nedokážeš jej dať to, čo chce a nevieš pri nej stáť vždy, keď to bude potrebovať. Ale chyba je to, že to nevieš, len si to myslíš. A keby si sa s tým poponáhľal, vedela by ako niekomu na nej záleží. Bohužiaľ dnes už je neskoro. Necítila lásku, podporu a nemala nikoho. Detský domov jej rodinu nedal, jej milovaný jej zničil všetky priateľstvá a časom zničil aj ju. A tak sa dnes všetci stretáme pri jej truhle a trápime sa myšlienkou, prečo to urobila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating