Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Dvojice znamení, ktoré si v posteli rozumejú a ktoré nie, už poznáš. Teraz je na čase odhaliť znamenia, ktoré majú radi zmyselný s*x a tie, ktoré radšej uprednostnia klasiku.

Experimentujú v posteli

Baran, Rak, Lev, Škorpión, Strelec, Ryby

Ako už určite vieš, experimentovanie v posteli nie je pre každého. Človek sa s takou chuťou musí narodiť. Baran, Rak, Lev, Škorpión, Strelec a Ryby milujú, ak môžu realizovať zmyselný s*x a rozvášniť aj svojho partnera.

Stereotyp v posteli ich nebaví, a ak narazia na niekoho, s kým je milovanie nudné, veľmi rýchlo ho vedia poslať kade ľahšie. Tieto znamenia musia mať každý deň vzrušenie, adrenalín, vášeň a dobrodružstvo, inak sú nespokojné a trápia sa.

Pokiaľ sa raz dostaneš do postele s jedným z týchto znamení, môžeš čakať extravaganciu a divokosť. Taktiež očakávaj zmeny polôh, rôzne doplnky a drsné vyvrcholenie.

Chcú v posteli klasiku

Býk, Blíženci, Panna, Váhy, Kozorožec, Vodnár

Znamenia, ktoré majú radi klasiku, nie sú ničím výnimočné. S*x neberú ako potrebu, ktorá je nevyhnutá pre život – prežijú aj bez neho, no keď už musí byť, tak zvolia klasiku. Sú to znamenia Býk, Blíženci, Panna, Váhy, Kozorožec a Vodnár. V posteli ich to až tak nebaví a najradšej by s partnerom robili niečo iné.

Podľa nich sa dá vzťah rozvíjať mnohými spôsobmi, nie iba posteľovými radovánkami. Neznášajú, ak ich niekto núti do hračiek pre dospelých alebo na s*x vonku či verejnosti. Majú radi svoje pohodlie v spálni alebo na gauči.

Ak sa budeš milovať s jedným z týchto znamení, nečakaj nič svetoborné. Budeš musieť prevziať kontrolu ty a celú prácu urobiť sama. Vzrušenie a vášeň nemusíš čakať, pretože by si sa ani nedočkala. Nemaj vysoké očakávania, inak môžeš byť sklamaná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.