Harry a Meghan rodina

Harry a Meghan opäť vyrobili škandál! Ako informuje portál The Mirror, dvojica mala potichu zmeniť rodný list svojho syna Archieho. Verejnosť je zvedavá a ihneď začala špekulovať. Je toto ďalší útok na kráľovskú rodinu?

Princ Harry a Meghan Markle znova prekvapili svet. Tentokrát v tajnosti zmenili rodný list svojho syna Archieho. Ako informuje portál The Mirror, zmena mena sa uskutočnila 5. júna 2019, krátko po Archieho narodení. Matka na rodnom liste totiž už nie je uvedená jej vlastným menom, ako Rachel Meghan, ale ako Jej kráľovská výsosť vojvodkyňa zo Suss*xu.

Táto úprava prišla v čase, keď sa špekulovalo o napätí medzi Harrym a Williamom. Niektorí odborníci tvrdia, že to mohol byť krok, ktorý mal uraziť princa a princeznú z Walesu, keďže v rodných listoch ich detí je Kate zapísaná svojím menom. Mnohí veria, že Meghan a Harry chceli nasledovať príklad princeznej Diany, ktorá vždy používala titul Jej kráľovská výsosť princezná z Walesu.

Harry a Meghan sa už pred časom vzdali svojich kráľovských povinností, presťahovali sa do Spojených štátov amerických a vojvodkyňa na svet priviedla dcérku Lilibet. Dvojica od počiatkov ich vzťahu na seba strhávala nie vždy pozitívne svetlo, čo naštrbilo aj ich vzťahy s ostatnými členmi kráľovskej rodiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Mnohí ich vnímajú ako vyvrheľov, ktorí potrebujú medzi ľuďmi neustále vzbudzovať kontroverziu a pútať pozornosť. Ich nekonvenčné rozhodnutia už viackrát rozprúdili diskusie v médiách a medzi fanúšikmi kráľovskej rodiny.

Bude mať toto rozhodnutie následky pre ich syna?

Špekulácie o dôsledkoch tejto zmeny na budúcnosť Archieho rastú. Odborníci naznačujú, že by to mohlo ovplyvniť jeho nárok na kráľovské tituly a výsady. Svet čaká na ďalšie kroky a kladie si otázky o ich vzťahu s ostatnými členmi kráľovskej rodiny, najmä po posledných udalostiach.

Zdroj: The Mirror

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News