Česko Slovensko má talent

Tento ročník bude výnimočný! Na televízne obrazovky už čoskoro príde obľúbená talentová šou, ktorá so sebou v desiatom ročníku prináša aj novinky. V úspešnom projekte televízie JOJ, Česko Slovensko má talent, sa diváci dočkajú aj zmien v porote.

Už na jeseň sa fanúšikovia tejto zábavnej šou môžu tešiť na nové talenty z Česka a Slovenska, ktoré sa prídu predviesť pred kamery. Šou bude aj tento rok moderovať Jasmina Alagič Vrbovská s kolegom Davidom Gránskym. Už pred pár mesiacmi manželka rapera Rytmusa potvrdila, že jej za to na účet pípne 5-ciferná suma.

Rytmus bude pritom práve jedným z prekvapení v tomto ročníku.

Česko Slovensko má talent
zdroj: Instagram/csmt_tvjoj

Novinky v Česko Slovensko má talent

Patrik Vrbovský bude jedným z hosťujúcich porotcov. V určitých epizódach sa totiž na stoličkách porotcov objavia aj iné, známe tváre. Stálicu v podobe Diany Mórovej, Jakuba Prachařa, Jara Slávika a Marty Jandovej, vystriedajú okrem neho aj ďalšie celebrity, ktoré práve JOJ-ka odhalila.

Diváci sa môžu tešiť na to, že hodnotiť súťažiacich za porotcovským stolom bude aj slovenský hudobník Marián „Čeky“ Čekovský a česká herečka Eva Holubová, ktorá zažiarila vo filmoch Pelíšky, Účastníci zájazdu, Gympl, Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť, Hodinový manžel a v mnohých iných.

Čeky v jednej časti nahradí Dianu Mórovú, Eva Holubová zase Martu Jandovú.

Eva Holubová ako vážený hosť

Televízia si na jubilejný ročník prichystala aj prekvapenia v porote. Tešíš sa na takúto zmenu?

Zdroj: joj.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News