Celebrity, ktoré zničili plastiky
Instagram/madonna/courteneycoxofficial

Iste ti neušlo, že niektoré celebrity zo svetového šoubiznisu teraz vyzerajú úplne inak ako v mladosti. Nie je to však o tom, že zostarli. Práve naopak. Chceli by oklamať vek a vrásky, preto si na sebe čo-to nechali vylepšiť. Doslova si tým však zničili svoju krásu a väčšinu z nich teraz vôbec nespoznáš.

Celebrity, ktoré zničili plastiky

Iba prednedávnom svetom zarezonovala kauza, kedy sa Madonna objavila na spoločenskej akcii. Plastiky jej však podľa fanúšikov úplne zmenili a tvár má až neprirodzene natiahnutú. Estetickými zákrokmi na tvári je známa aj hviezda zo sitkomu Priatelia. Seriálovú Monicu by si v Courteney Cox dnes hľadala márne. Presvedčiť sa o tom môžeš aj na jej Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Friends__Lucile (@friends__serie_france)

Okrem nich v našej FOTOGALÉRII uvidíš aj iné celebrity, ktoré zničili plastické operácie.

Tak čo povieš? Z niektorých premien celosvetovo známych osobností si určite ostala v šoku. O niektorých si možno vôbec netušila, že podľahli plastickým operáciám. Napríklad taká obľúbená herečka ako je Meg Ryan sa nezdá, čo povieš? A je neuveriteľné, ako teraz vyzerá talianska módna návrhárka Donatella Versace či bývalá manželka Elvisa Presleyho.

Aj slovenské a české známe tváre podľahli tomuto trendu. Napríklad taká Lela Ceterová, Zuzka Plačková či Zdena Studenková. V ich prípade však, našťastie ide iba o jemné a prirodzené úpravy.  Čo povieš?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News